Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Bdcom

    BDCOM GP1704-2FC-S xPON CATV WiFi ONU, 1-Port GPON/EPON (SC/APC), 1 x Gigabit RJ45, 1 x 100M RJ45, 300Mbps WiFi

    5.350,00

    BDCOM GP1704 serija je pametni HGU sa integrisanom bežičnom, VoIP i CATV funkcijom.

    BDCOM GP1704 serija je orijentisana za integrisanu multiservisnu mrežu u mreži telekom operatera.

    BDCOM GP1704 serija je kompatibilno sa EPON i GPON mrežom.

    SKU: GP1704-2FC-S
    71292
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 1 x SC/APC
    PON standard XPON
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 1
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 100
    Broj LAN Portova 1
    Wi-Fi Da
    WiFi brzina 300 Mbps
    Napajanje Input: 100-240V AC / Output: 12V/1A
    Dimenzije 140 x 105 x 30 mm
    Težina 0.2 kg
    Radna temperatura -0℃ -45℃
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 1 x SC/APC
    PON standard XPON
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 1
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 100
    Broj LAN Portova 1
    Wi-Fi Da
    WiFi brzina 300 Mbps
    Napajanje Input: 100-240V AC / Output: 12V/1A
    Dimenzije 140 x 105 x 30 mm
    Težina 0.2 kg
    Radna temperatura -0℃ -45℃
    Link Stranica proizvođača