Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Hikvision

    Hikvision SFP 1.25G 1310 20Km DF SM LC

    31,49

    HK-SFP-1.25G-20-1310-DF Single mode SFP Module
    SKU: HK-SFP-1.25G-20-1310-DF-SM
    60823
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    Povezivanje Duplex-Mode Fiber
    Tip SMF, duplex fiber, 9/125um LC
    BiDi Ne
    Prenos podataka 1,25 Gbps
    Prenos podataka 0~20km
    Pakovanje /
    Osobine ● Talasna dužina: Tx1310nm/Rx1310nm
    ● TX Power: -9~-3dBm
    ● RX Sens(Max.): -20dBm
    ● Radna temperatura: 0~70˚C
    ● Relativna vlažnost: 30~80%
    ● Napajanje: DC 3.3V
    EAN 5711737057360
    Link Stranica proizvođača

    SFP Module

    • Single Power Supply 3.3V
    • Small Form Factor Pluggable (SFP) MSA Compatible
    • Duplex LC Connector
    • Hot Pluggable Capability
    • Compliant With ROHS Standard
    • Cost effective SFP solution, enables higher port densities and greater bandwidth
    • Support 1.25G Ethernet
    Specifikacije proizvoda
    Povezivanje Duplex-Mode Fiber
    Tip SMF, duplex fiber, 9/125um LC
    BiDi Ne
    Prenos podataka 1,25 Gbps
    Prenos podataka 0~20km
    Pakovanje /
    Osobine ● Talasna dužina: Tx1310nm/Rx1310nm
    ● TX Power: -9~-3dBm
    ● RX Sens(Max.): -20dBm
    ● Radna temperatura: 0~70˚C
    ● Relativna vlažnost: 30~80%
    ● Napajanje: DC 3.3V
    EAN 5711737057360
    Link Stranica proizvođača