Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Mrežna oprema

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    Maxlink 1.25G SFP optički modul,SM, 1310nm, 40km, 2xLC konektor,DDM

    13,69

    ML-S31D-3 je 1.25G SFP modul sa talasnom dužinom 1310nm, 2 LC konektora za maksimalnu udaljenost 40km sa singlemode vlaknom. SFP modul podržava DDM - digitalno dijagnostičko praćenje.

    LC konektori u SFP modulu imaju UPC tip brušenja.

    Moduli su kompatibilni sa svim MikroTik proizvodima i sa ostalim označenim kao "Cisco compatible".

    Maxlink 1.25G SFP optički modul,SM, 1310nm, 3km, 2xLC konektor,DDM

    11,26

    ML-S31D-3 je 1.25G SFP modul sa talasnom dužinom 1310nm, 2 LC konektora za maksimalnu udaljenost 3km sa singlemode vlaknom. SFP modul podržava DDM - digitalno dijagnostičko praćenje.

    LC konektori u SFP modulu imaju UPC tip brušenja.

    Moduli su kompatibilni sa svim MikroTik proizvodima i sa ostalim označenim kao "Cisco compatible".

    Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-5M, SFP+ module 25G 5.0m, direct attach copper cable

    99,55

    Direct Attach Cable (DAC) sa SFP28 konektorima, za povezivanje optike. 

    Mercusys MW150US v3, N150 Wireless Nano USB Adapter

    6,40

    N150 bežični nano USB adapter
    Kompaktno, praktično rešenje da vaš uređaj postane bežični
    Plug and Play
    Minimalna veličina i maksimalne performanse
    Savršeno za osnovne Internet aplikacije kao što su pregledanje weba, e-pošta i ćaskanje
    Poboljšana WPA3 bezbednost
    Podržava Windows 11/10/8.1/8/7/KSP (32/64bit)

    Extralink adapter SC/UPC, MM,simplex, grey

    0,24

    SC/UPC simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela. Dizajniran je za povezivanje multimodnih optičkih kablova.

    LanPlus Optički kabl 12FO 2km outdoor FTTx, flat ADSS, G652D, FRP, HDPE, uni loose tube

    645,49

    FTTH Outdoor kabl dimenzija 7.8 x 3.8mm sa 12 vlakana. Poseduje dva FRP (Fiber Reinforced Plastics) i GFR (Glass Fiber Rope) ojačanjima paralelno postavljenim koja obezbeđuju dobre performanse otpornosti za zaštitu vlakana. Spolja je obložen HDPE zaštitom. Specijalna otporna vlakna omogućavaju visok protok i savršen prenos komunikacije. Na kotur je namotan kabl dužine 2000 metara.

    LanPlus Optički kabl 4FO 1km outdoor drop cable, sajla, G657A1, FRP, LSZH

    110,89

    FTTH Outdoor kabl dimenzija 2.0×5.0 sa 4 vlakna. Poseduje dva FRP (Fiber Reinforced Plastics) koja obezbeđuju dobre performanse otpornosti za zaštitu vlakana. Spolja je obložen HDPE zaštitom. Specijalna otporna vlakna omogućavaju visok protok i savršen prenos komunikacije. Na kotur je namotan kabl dužine 2000 metara.

    Stonet N6, WiFi 6 router, 1xWAN, 4xLAN port

    48,52

    STONET ruter N6 opremljen 802.11AKS Wi-Fi 6 tehnologijom, ponudiće vam istovremenu dvopojasnu vezu sa 1201 Mbps bežičnim brzinama preko 5GHz opsega i 573Mbps preko 2,4GHz opsega. Opremljen sa 880MHz dvojezgarnim čipsetom, 256M bajtova DDR3 RAM-a i 16M bajtova fleš, N6 obezbeđuje visoke performanse za različite mrežne aplikacije. OFDMA & MU-MIMO tehnologija omogućava da više uređaja vrši prenos podataka u istom trenutku. Sa Easy-Mesh bežičnom tehnologijom možete lako da izgradite bežičnu mrežu velike pokrivenosti.

    Masterlan SC/UPC , duplex, MM, fiber optički coupler

    0,73

    Masterlan dupleks optička spojnica za SC konektore sa UPC poliranjem krajnjeg dela, multimod OM4. Koristi se za povezivanje, na primer, dva kabla od optičkih vlakana. Takođe kompatibilan sa OM2/3.