Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Mrežna oprema

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    Mercusys MS105 v2.20, 5-Port 10/100Mbps Desktop Switch

    8,02

    MS105 malih dimenzija se savršeno uklapa u svaki kutak vašeg doma. Sadrži pet 10/100Mbps Ethernet portova, što omogućava brzo proširenje mreže. MS105 je fleksibilan i potpuno kompatibilan sa računarima, štampačima, IP kamerama, IPTV, konzolama i mnogim drugim uređajima. To ga čini savršenim za dom ili malu kancelariju. Uz Half/Full Duplex i MAC Address Learning tehnologiju, MS105 pruža do 1 Gbps stabilnog komutacionog propusnog opsega.

    Mercusys MW300UM, N300 Wireless Mini USB Adapter

    8,83

    MW300UM bežični mini USB adapter vam omogućava da povežete računar ili laptop na bežičnu mrežu brzine do 300 Mbps. Štaviše, sa svojom AP funkcijom, može da pretvori vaš računar ili laptop u Wi-Fi Access Point ako koristite postojeću žičanu vezu. To bi zadovoljilo vaše najveće potrebe za surfovanjem. MW300UM se može ubaciti u bilo koji USB port, koji se prilagođava svim poljima primene.

    EXTRALINK SUSAN OUTDOOR FTTX CLOSURE 2 TRAYS 24 CORE

    39,61

    Extralink Susan Closure je nezamenljiva oprema koja se koristi za povezivanje kablova sa optičkim vlaknima. Pruža zaštitu od uticaja vlage na optička vlakna tako da se može ugraditi u podzemne kablovske kanale, nosače kablova i nadzemna rešenja. Uključeni fiber optički nosači daju mogućnost postavljanja 24 vlakna za spajanje. Nosači za montažu obezbeđuju da je kabl bezbedno zahvaćen i istovremeno sprečava da isklizne. Četiri porta omogućavaju umetanje optičkih kablova magistrale uz obezbeđivanje adekvatne nepropusnosti pomoću skupljajućih navlaka.

    EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/APC 900UM

    7,29

    PLC spliter sa simetričnom distribucijom snage 1:2 sa SC/APC konektorima. Spliter je izgrađen na tankom kablu od 0.9 mm, što njegovu implementaciju čini lakšom.

    EXTRALINK SC/UPC duplex SM adapter

    0,49

    SC/UPC Duplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER MC220

    26,65

    Extralink Sedir je medija konverter koji pretvara prenos medija između FTP/UTP bakarnih kablova i SFP optičkog predajnika-prijemnika. Dizajniran je da zadovolji ogromne potrebe primene Etherneta i omogućava da se proširi preko optičkog kabla na maksimalnu udaljenost od 80 km (u zavisnosti od korišćenog SFP modula). Procedure instalacije i rada su veoma jednostavne. Status uređaja se može nadgledati lokalno pomoću skupa dijagnostičkih LED dioda na prednjoj ploči.

    SAFEWELL SWSHELF4P-650

    47,16
    Fiksna polica za rack orman 1000mm

    SECOMP VALUE Multifunction Crimping Tool

    12,07
    Krimp klesta za konektore 4/6/8-pole module