Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: OEM

    SC/UPC SM SX Adapter DS - plavi

    43,18

    28046
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Konektori SC/UPC SM SX Adapter DS - plavi
    EAN /
    Link /
    Specifikacije proizvoda
    Konektori SC/UPC SM SX Adapter DS - plavi
    EAN /
    Link /
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK PROTECTION SLEEVE 60MM

    9,19
    60mm Splicing Sleeve (1.5mm Stainless Steel Wire)
    PACKING 100PCS IN BAG

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/UPC G657A1

    1.738,51
    12-core colorful pigtail can be classified to FC, SC, LC, MU and ST. The color of pigtail is Blue, Orange, Green, Brown, Gray, White, Red, Black,Yellow, Purple, Pink, Aqua. With the High-quality ceramic ferrules,it has good conformity and low Insertion Loss. (12 PCS IN PACKAGE)

    EXTRALINK CAROL 8 CORE FIBER OPTIC DISTRIBUTION BOX

    2.269,03
    Oprema se koristi kao krajnja tačka dovodnog kabla za povezivanje sa kablom za pad u FTTk komunikacionom mrežnom sistemu.
    Karakteristike:
    - Ukupna zatvorena struktura, u lepom obliku.
    - Vodo-otporan, vodootporan, otporan na prašinu - Stezanje kabla za napajanje i kabla za odvajanje, spajanje vlakana, fiksiranje, skladištenje, distribucija ... itd.
    - Kabl, pigtail, patch kablovi prolaze kroz sopstvenu kanal bez ometanja jednih drugih, instalacije SC adaptera tipa kasete, jednostavnog održavanja.
    - Razvodni panel može biti okrenut prema gore, dovodni kabl može biti postavljen na način koji je jednostavan za održavanje i instalaciju.
    - Pogodan za unutrašnju i spoljašnju upotrebu.

    EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER MC220

    2.961,66
    Extralink SEDIR fiber ethernet media converter 1X SFP 1000M 1X RJ45 10/100/1000