Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Wi-Tek

    Wi-Tek WI-SG116F 16GE 2SFP

    7.054,97
    8.228,57 din.
    *popust važi samo za on-line kupovinu

    8K MAC tabela nudi skalabilnost čak i za najveće mreže. Takođe podržava 802,3x kontrola protoka za režim full-duplex i kontrola protoka povratnog pritiska za half-duplex režim ublažava zagušenje saobraćaja i osigurava pouzdan prenos podataka.
    SKU: WI-SG116F WiTek
    56711
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 16 x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
    2 x SFP Fiber (Auto Negotiation/AutoMDI/MDIX)
    Upravljivost Ne
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 16
    Broj SFP Portova 2
    Broj SFP+ Portova None
    Broj Combo Portova None
    PoE In Ne
    PoE Out Ne
    Brzina prenosa podataka 10BASE-T: UTP category 3, 4,
    5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T:
    UTP category 5, 5e, 6 or
    above cable (maximum 100m)
    1000BASE-X: MMF, SMF
    1000Base-L X:62.5μm/50μm
    MM(2m~550m) or 10μm
    SMF(2m~5000m)
    Radna temperatura -10℃~55℃
    Napajanje AC 110-240V 50/60Hz
    Dimenzije 440 x 140 x 45 mm
    EAN /
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 16 x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
    2 x SFP Fiber (Auto Negotiation/AutoMDI/MDIX)
    Upravljivost Ne
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 16
    Broj SFP Portova 2
    Broj SFP+ Portova None
    Broj Combo Portova None
    PoE In Ne
    PoE Out Ne
    Brzina prenosa podataka 10BASE-T: UTP category 3, 4,
    5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T:
    UTP category 5, 5e, 6 or
    above cable (maximum 100m)
    1000BASE-X: MMF, SMF
    1000Base-L X:62.5μm/50μm
    MM(2m~550m) or 10μm
    SMF(2m~5000m)
    Radna temperatura -10℃~55℃
    Napajanje AC 110-240V 50/60Hz
    Dimenzije 440 x 140 x 45 mm
    EAN /
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Secomp Value S/FTP Cable Cat6a/7 RJ45 1.0m

    261,90
    VALUE S/FTP Cable Cat6a/7, with RJ-45 connectors (500 MHz / Class EA), grey, 1 m 21.99.0851-100

    Mikrotik hAP ac2

    8.976,00
    Dvostruki paralelni 2,4 / 5GHz AP, 802.11a / b / g / n / ac, 5 x gigabitni Ethernet priključci, USB za podršku 3G / 4G, univerzalni tower i IPsec hardverska podrška za šifrovanje IPsec

    LanPlus PDU 220V LP-1U-8SCH-SH

    2.517,22
    Model: Power Distribution Unit LP-1U-8SCH-SH Vrsta: Rack Mount Veličina: 1U Dimenzije: 8 Shuko, Cable 2.0m Ostalo: 1 x automatski osigurač...