Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    BDCOM GP1704-4GC-22A xPON CATV WiFi ONU, 1-Port GPON/EPON (SC/APC), 4-Port Gigabit RJ45 + 1-Port RF, dual band 1200M WiFi, 4 external antennas

    63,18

    BDCOM GP1704 serija je pametni HGU sa integrisanom bežičnom, VoIP i CATV funkcijom.

    BDCOM GP1704 serija je orijentisana za integrisanu multiservisnu mrežu u mreži telekom operatera.

    SKU: GP1704-4GC-22A
    71293
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 1 x SC/APC
    PON standard XPON
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 4
    USB Da
    Wi-Fi Da
    WiFi brzina 1200 Mbps
    Napajanje Input: 100-240V AC / Output: 12V/1.5A
    Dimenzije 230 x 140 x 34.9
    Težina 0,4 kg
    Radna temperatura -0℃ -45℃
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 1 x SC/APC
    PON standard XPON
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 4
    USB Da
    Wi-Fi Da
    WiFi brzina 1200 Mbps
    Napajanje Input: 100-240V AC / Output: 12V/1.5A
    Dimenzije 230 x 140 x 34.9
    Težina 0,4 kg
    Radna temperatura -0℃ -45℃
    Link Stranica proizvođača