Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Mrežna oprema

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-5M, SFP+ module 25G 5.0m, direct attach copper cable

    12.290,00

    Direct Attach Cable (DAC) sa SFP28 konektorima, za povezivanje optike. 

    Extralink Protection Sleeve 40mm, Splice Tubes

    9,00

    Poklopci za spajanje optičkih vlakana - ovo su fleksibilni, termoskupljajući elementi koji smanjuju svoju zapreminu kada su izloženi toploti. Opremljeni su šipkama od nerđajućeg čelika, koje pružaju dodatnu mehaničku zaštitu zavarenih spojeva. Kada se kućište skupi, područje zavara nije izloženo mehaničkim oštećenjima. Takođe štiti od vlage i kontaminacije svih vrsta.

    Extralink adapter SC/UPC, MM,simplex, grey

    30,00

    SC/UPC simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela. Dizajniran je za povezivanje multimodnih optičkih kablova.

    Extralink SFP+ 10G 1310nm, SM, LC, 2km, po komadu

    2.590,00

    Extralink SFP+ visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 10 Gbps i domet od 2 km.

    Stonet N6, WiFi 6 router, 1xWAN, 4xLAN port

    5.990,00

    STONET ruter N6 opremljen 802.11AKS Wi-Fi 6 tehnologijom, ponudiće vam istovremenu dvopojasnu vezu sa 1201 Mbps bežičnim brzinama preko 5GHz opsega i 573Mbps preko 2,4GHz opsega. Opremljen sa 880MHz dvojezgarnim čipsetom, 256M bajtova DDR3 RAM-a i 16M bajtova fleš, N6 obezbeđuje visoke performanse za različite mrežne aplikacije. OFDMA & MU-MIMO tehnologija omogućava da više uređaja vrši prenos podataka u istom trenutku. Sa Easy-Mesh bežičnom tehnologijom možete lako da izgradite bežičnu mrežu velike pokrivenosti.

    Masterlan SC/UPC , duplex, MM, fiber optički coupler

    90,00

    Masterlan dupleks optička spojnica za SC konektore sa UPC poliranjem krajnjeg dela, multimod OM4. Koristi se za povezivanje, na primer, dva kabla od optičkih vlakana. Takođe kompatibilan sa OM2/3.

    Mercusys MR60X AX1500 WiFi router, v2

    5.590,00

    Najnoviji WiFi 6 standard implementira naprednu tehnologiju dizajniranu da isporuči istovremenije stabilnije veze, proširi WiFi domet i održava pouzdano brz prenos podataka, zadovoljavajući potražnju za bežičnim iskustvom visokih performansi. WiFi 6 takođe poboljšava kapacitet mreže kako bi bolje odgovorio na povećanu potražnju na kućnim mrežama. Sa MU-MIMO i OFDMA, MR60X prenosi podatke na i sa više uređaja u isto vreme, dostižući do 4× veći kapacitet, značajno povećavajući efikasnost prenosa vaših uređaja i propusnost cele vaše mreže pod istim uslovima. Optimalna WiFi 6 brzina koja dostiže do 1,5 Gbps (1201 Mbps na opsegu od 5 GHz i 300 Mbps na opsegu od 2,4 GHz).

    Sonoff AL010 adapter 2.5mm jack (ž) na RJ-9 (m)

    190,00

    SONOFF AL010 adapter 2.5mm jack (ž) na RJ-9 (m), za korišćenje senzora DS18B20 / Si7021 na TH Elite i TH Origin prekidačima

    Sonoff DS18B20 outdoor senzor temperature

    690,00

    Senzor temperature Sonoff DS18B20 je digitalni senzor sa kalibriranim izlazom digitalnog signala. Senzor ima visoku pouzdanost i odličnu dugoročnu stabilnost.
    DS18B20 senzor ima više prednosti kao što su dobar kvalitet, brzi odziv, sposobnost sprečavanja smetnji.
    Senzor ima 2.5mm 4-polni stereo audio muški priključak, koji savršeno radi sa Sonoff TH10 i Sonoff TH16 pametnim WiFi prekidačima.