Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Fiber oprema

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    EXTRALINK 12F AERIAL FIBER OPTIC CABLE 5,2mm G.652D, 4km kotur

    212.099,30

    12F G.652D optički kabl namenjen prvenstveno za nadzemne instalacije za upotrebu na kratkim udaljenostima. Izrađen je od 12 vlakana G.652D. 

    Element za ojačanje čine dve FRP šipke napravljene od aramidnog prediva ugrađene u spoljni omotač, koje obezbeđuju potrebnu zateznu čvrstoću kabla.

    EXTRALINK 4F FIBER OPTIC CABLE 4J G.657A1, 1km kotur

    20.007,55

    4F S-NOTKSP optički kabl namenjen prvenstveno za nadzemne instalacije za upotrebu na kratkim udaljenostima. Izrađen je od 4 vlakna G.657A1. 

    Noseći element je čelični deo spoljnog omotača  koji štiti kabl od spoljnjih uticaja, otporan je na UV zrake.

    EXTRALINK SFP 1.25G SFP to RJ45 100m

    3.151,76
    • Do 1.25 Gb/s
    • 0°C to 70°C
    • Metalno kućište
    • RJ-45 konektor
    • 10/100/1000 Mbps 

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM 3km SC 2kom za HP/ARUBA

    2.649,02
    Opis: SFP-BIDI primopredajnici su visokoučinkoviti, ekonomični moduli koji podržavaju dvostruku brzinu prenosa podataka od 1.25Gbps / 1.0625Gbps i 20km udaljenosti sa SMF. Transceiver se sastoji od tri sekcije: FP laserski predajnik, PIN fotodioda integrisana sa pretpojačalom trans-impedanse (TIA) i MCU kontrolnom jedinicom. Svi moduli zadovoljavaju zahteve za sigurnost lasera ​​klase I.

    Fast connector SC/APC DS - zeleni

    342,95

    Brzi SC/APC konektor za FTTH. Koristi se za završavanje optičkih kablova i brzo unakrsno povezivanje, popravku kablova, različite komutacione čvorove u FTTH mrežama.
    Osim FTTH mreža, ovi konektori se mogu koristiti u svim optičkim mrežama gde su potrebni konektori tipa APC.

    EXTRALINK LC/UPC duplex SM adapter

    134,64

    LC/UPC dupleks adapter je komponenta optičke mreže,
    napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet.

    EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 2 kom.

    994,32

    -Pakovanje od 2 komada