Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Fiber oprema

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    Ubiquiti UDC-3 DIRECT ATTACH COPPER CABLE 10GBPS, 3M

    33,29
    SFP + pasivni kablovski sklopovi visokih su performansi, isplativa I / O rešenja za 10G Ethernet i 10G Fiber Channel aplikacije. SFP + bakarni moduli omogućavaju proizvođačima hardvera da postignu visoku gustinu priključka, konfigurabilnost i iskorišćenost uz vrlo nizak udeo i smanjeni proračun snage. Sklopovi kablova velike brzine ispunjavaju i premašuju industrijske standarde Gigabit Ethernet i Fibre Channel za performanse i pouzdanost.

    Ubiquiti UDC-2 DIRECT ATTACH COPPER CABLE 10GBPS, 2M

    27,75
    SFP + pasivni kablovski sklopovi visokih su performansi, isplativa I / O rešenja za 10G Ethernet i 10G Fiber Channel aplikacije. SFP + bakarni moduli omogućavaju proizvođačima hardvera da postignu visoku gustinu priključka, konfigurabilnost i iskorišćenost uz vrlo nizak udeo i smanjeni proračun snage. Sklopovi kablova velike brzine ispunjavaju i premašuju industrijske standarde Gigabit Ethernet i Fibre Channel za performanse i pouzdanost.

    Ubiquiti UDC-1 DIRECT ATTACH COPPER CABLE 10GBPS, 1M

    22,19
    SFP + pasivni kablovski sklopovi visokih su performansi, isplativa I / O rešenja za 10G Ethernet i 10G Fiber Channel aplikacije. SFP + bakarni moduli omogućavaju proizvođačima hardvera da postignu visoku gustinu priključka, konfigurabilnost i iskorišćenost uz vrlo nizak udeo i smanjeni proračun snage. Sklopovi kablova velike brzine ispunjavaju i premašuju industrijske standarde Gigabit Ethernet i Fibre Channel za performanse i pouzdanost.

    EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE

    0,32
    Optički adapteri (poznati i kao pregrade) koriste se za spajanje dva optička kabla zajedno.
    Dostupni su za korištenje s jednostrukim ili višemodnim patch kablom.

    EXTRALINK SC/APC SIMPLEX SM ADAPTER GREEN

    0,31
    Područje primene:
    - Telecom network
    - CATV network
    - Ethernet network
    - Optical communication equipment

    Extralink HOLLY 48 Core Fiber Optic Distribution Box

    23,88
    - Total enclosed structure, be in nice shape.
    - Wet-proof, water-proof, dust-proof
    - Clamping for feeder cable and drop cable, fiber splicing, fixation, storage, distribution...etc all in one.
    - Cable, pigtails, patch cords are running through own path without disturbing each other, cassette type SC adapter installation, easy maintenance.
    - Distribution panel can be flipped up, feeder cable can be placed in a cup-joint way, easy for maintenance and installation.
    - Cabinet can be installed by the way of wall-mounted or poled-mounted, suitable for both indoor and outdoor uses.

    Extralink FIONA 24 Core Fiber Optic Distribution Box

    29,53
    - Total enclosed structure, be in nice shape.
    - Material: PC+ABS, wet-proof, water-proof, dust-proof, anti-aging, protection level up to IP65.
    - Clamping for feeder cable and drop cable, fiber splicing, fixation, storage, distribution...etc all in one.
    - Cable, pigtails, patch cords are running through own path without disturbing each other, cassette type SC adapter installation, easy maintenance.
    - Distribution panel can be flipped up, feeder cable can be placed in a cup-joint way, easy for maintenance and installation.
    - Cabinet can be installed by the way of wall-mounted or poled-mounted, suitable for both indoor and outdoor uses.

    Drop cable 2FO sajla 2km kotur

    289,69
    - FTTH drop kabl se koristi za velike brzine i širokopojasne telekomunikacione aplikacije.
    - Pogodan je za spoljašnju i unutrašnju primenu.
    - Mek i fleksibilan sa odličnim zateznim osobinama.
    - Čelična žica koja se koristi za samopodešavanje.
    - Optički vlakna su postavljeni u sredini a dodatna ojačanja (FRP) su postavljena sa dve strane.
    - Temperaturni opseg -40 do +70C

    Ubiquiti UF-SM-10G-S-U Fiber, SM, 10G, BiDi, (2-Pack)

    132,67
    10km, cena je za komad, potrebno je kupiti dva komada