Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Fiber oprema

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE

    33,00
    Optički adapteri (poznati i kao pregrade) koriste se za spajanje dva optička kabla zajedno.
    Dostupni su za korištenje s jednostrukim ili višemodnim patch kablom.

    EXTRALINK SC/APC SIMPLEX SM ADAPTER GREEN

    32,00
    Područje primene:
    - Telecom network
    - CATV network
    - Ethernet network
    - Optical communication equipment

    Extralink HOLLY 48 Core Fiber Optic Distribution Box

    2.456,00
    - Total enclosed structure, be in nice shape.
    - Wet-proof, water-proof, dust-proof
    - Clamping for feeder cable and drop cable, fiber splicing, fixation, storage, distribution...etc all in one.
    - Cable, pigtails, patch cords are running through own path without disturbing each other, cassette type SC adapter installation, easy maintenance.
    - Distribution panel can be flipped up, feeder cable can be placed in a cup-joint way, easy for maintenance and installation.
    - Cabinet can be installed by the way of wall-mounted or poled-mounted, suitable for both indoor and outdoor uses.

    Extralink FIONA 24 Core Fiber Optic Distribution Box

    3.038,00
    - Total enclosed structure, be in nice shape.
    - Material: PC+ABS, wet-proof, water-proof, dust-proof, anti-aging, protection level up to IP65.
    - Clamping for feeder cable and drop cable, fiber splicing, fixation, storage, distribution...etc all in one.
    - Cable, pigtails, patch cords are running through own path without disturbing each other, cassette type SC adapter installation, easy maintenance.
    - Distribution panel can be flipped up, feeder cable can be placed in a cup-joint way, easy for maintenance and installation.
    - Cabinet can be installed by the way of wall-mounted or poled-mounted, suitable for both indoor and outdoor uses.

    Drop cable 2FO sajla 2km kotur

    30.483,00
    - FTTH drop kabl se koristi za velike brzine i širokopojasne telekomunikacione aplikacije.
    - Pogodan je za spoljašnju i unutrašnju primenu.
    - Mek i fleksibilan sa odličnim zateznim osobinama.
    - Čelična žica koja se koristi za samopodešavanje.
    - Optički vlakna su postavljeni u sredini a dodatna ojačanja (FRP) su postavljena sa dve strane.
    - Temperaturni opseg -40 do +70C

    Ubiquiti UF-SM-10G-S-U Fiber, SM, 10G, BiDi, (2-Pack)

    13.649,00
    10km, cena je za komad, potrebno je kupiti dva komada

    MikroTik Q+DA0001 40 Gbps direct attach QSFP+ cable, 1m

    3.370,00
    Povežite dva CRS326-24S + 2Q + RM switch-a bez problema - ovaj kabl ima integrisane QSFP + module, uključite ga i uživajte u brzini! Kabl je dugačak 1 metar i prilično je fleksibilan - uređaji ne moraju biti jedan na drugom

    OEM Splitter 1/8 with connector sc/upc DS - plavi

    2.431,00
    1/8 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M

    EXTRALINK Patch panel 24 DUPLEX SC/ 48 porta sa kasetom, bez modula, crni

    3.930,00
    Extralink Patch panel 24 porta sa kasetom, bez modula, crni