Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Fiber oprema

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/APC 900UM

    910,80
    Donji parametri su za Splitter sa konektorom. Ako je w/o konektor, gubitak unosa će se smanjiti za 0,2 dB

    EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM, 1.5M

    1.070,40
    Donji parametri su za Splitter sa konektorom. Ako je w/o konektor, gubitak unosa će se smanjiti za 0,2 dB

    EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM

    1.335,60
    Donji parametri su za Splitter sa konektorom. Ako je w/o konektor, gubitak unosa će se smanjiti za 0,2 dB

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/APC G657A1

    1.657,20
    12-core colorful pigtail can be classified to FC, SC, LC, MU and ST. The color of pigtail is Blue, Orange, Green, Brown, Gray, White, Red, Black,Yellow, Purple, Pink, Aqua. With the High-quality ceramic ferrules,it has good conformity and low Insertion Loss. (12 PCS IN PACKAGE)

    EXTRALINK 24 CORE FIBER OPTIC PATCH PANEL BLACK

    4.119,60
    Extralink Patch panel 24 porta sa kasetom, bez modula, beli

    EXTRALINK LC/APC DUPLEX SM ADAPTER SC TYPE

    99,60
    Optički adapteri (poznati i kao pregrade) koriste se za spajanje dva optička kabla zajedno. Dostupni su za upotrebu sa jednožim ili višemodnim patch kablovima.