Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    SFP Moduli

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    EXTRALINK SFP 1.25G 1310NM 20KM SM DDM

    1.741,20
    Features:
    - Dual data-rate of 1.25Gbps/1.063Gbps operation
    - Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with SC/LC receptacle
    - Digital Diagnostic Monitoring: Internal Calibration or External Calibration
    - Compatible with SONET OC-24-LR-1
    - Compatible with RoHS
    - +3.3V single power supply

    EXTRALINK SFP 1.25G 850NM 550M MM DDM

    1.776,00
    Features:
    - Dual data-rate of 1.25Gbps/1.063Gbps operation
    - Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with SC/LC receptacle
    - Digital Diagnostic Monitoring: Internal Calibration or External Calibration
    - Compatible with SONET OC-24-LR-1
    - Compatible with RoHS
    - +3.3V single power supply

    EXTRALINK SFP+ 10G 1310NM 10KM LC DUP DDM

    7.190,40
    Ovaj 1310 nm DFB 10Gbps SFP + primopredajnik je dizajniran za prenos i primanje optičkih podataka preko jedno-optičkog vlakna za dužinu veze 10KM.
    Električni interfejs modula SFP + 10KM usklađen je sa SFI električnim specifikacijama. Ulaz i izlazna impedancija prijemnika su 100 Ohma diferencijala. Linije za prenos podataka su interno povezane AC. Modul obezbeđuje diferencijalno prekidanje i smanjuje diferencijale na konverziju zajedničkog režima za završetak signala kvaliteta i nizak EMI. SFI obično radi preko 200 mm poboljšanog materijala FR4 ili do oko 150 mm standardnog FR4 sa jednim konektorom.

    EXTRALINK SFP+ 10G SFP 850NM 300M LC

    3.832,80
    SFP+ Transceiver

    Mikrotik S+31DLC10D 10G SFP+ , 1310, LC, 10km

    21.896,40
    S + 31DLC10D je 10G SFP + primopredajnik sa LC konektorom, 1310nm, za jednokanalne veze do 10 kilometara Jedinice su testirane i kompatibilne sa CCR1036-8G-2S + i CCR1036-8G-2S + EM. Jedinice su kompatibilne i sa ne-MikroTik SFP uređajima.

    Mikrotik S+85DLC03D MM 10G SFP+ , 850nm, LC, 300m

    8.486,40
    S + 85DLC03D je 10G SFP + primopredajnik sa LC konektorom, 850nm, za povezivanje do više od 300 metara. Jedinice su testirane i kompatibilne sa CCR1036-8G-2S + i CCR1036-8G-2S + EM. Jedinice su kompatibilne i sa ne-MikroTik SFP uređajima.

    Mikrotik S-31DLC20D SFP Module 1,25G

    3.536,40
    S-31DLC20D je SFP primopredajnik od 1,25 G sa dvostrukim LC konektorom od 1310 nm, za jednosmerna vlakna do 20 kilometara, sa DDM Jedinice su testirane i kompatibilne sa RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S. Jedinice su kompatibilne i sa ne-MikroTik SFP uređajima.

    Mikrotik S-3553LC20D PAIR OF SFP MODULES

    10.713,60
    S-35 / 53LC20D je par SFP primopredajnika, S-35LC20D je optički SFP modul od 1.25G s jednim modom sa LC konektorom, T1310nm / R1550nm, koji radi za veze do 20 km i podržava DDM. S-53LC20D je 1.25G jednofrekventni optički SFP primopredajnik sa LC konektorom, T1550nm / R1310nm, koji radi za veze do 20 km i podržava DDM.

    MIKROTIK S-85DLC05D

    2.570,40
    S-85DLC05D SFP (1.25G) module, 550m, Multi Mode

    SFP Moduli

    Filter by:

    Clear All
    Min: 1.705,00 din. Max: 21.897,00 din.
    din.1705 din.21897