Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Patch kablovi, Pigtail

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    OEM Splitter 1/8 with connector sc/upc DS - plavi

    2.917,20
    1/8 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M

    Mikrotik S+DA0003, SFP+ Direct Attach Cable, 3m

    5.467,20
    Ovo je veoma isplativ način za povezivanje dva SFP / SFP + uređaja (na primer dve jedinice CCR1036-8G-2S +) za veoma kratke udaljenosti, unutar ormana i preko susednih ormana. Omogućuju jeftino rešenje za povezivanje sa 10 gigabitnim Ethernet-om, Fiber Channel-om i ostalim industrijskim standardima sa niskim troškovima, niskom snagom i latencijom, a direktno su priključeni i u potpunosti su u skladu sa SFP + MSA

    Mikrotik S+DA0001, SFP+ Direct Attach Cable, 1m

    4.047,60
    Ovo je veoma isplativ način za povezivanje dva SFP / SFP + uređaja (na primer dve jedinice CCR1036-8G-2S +) za veoma kratke udaljenosti, unutar ormana i preko susednih ormana. Omogućuju jeftino rešenje za povezivanje sa 10 gigabitnim Ethernet-om, Fiber Channel-om i ostalim industrijskim standardima sa niskim troškovima, niskom snagom i latencijom, a direktno su priključeni i u potpunosti su u skladu sa SFP + MSA

    Patch kablovi, Pigtail

    Filter by:

    Clear All
    Min: 151,00 din. Max: 7.148,00 din.
    din.151 din.7148