Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Fiber oprema

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    Ubiquiti UACC-DAC-SFP28-5M, SFP+ module 25G 5.0m, direct attach copper cable

    12.290,00

    Direct Attach Cable (DAC) sa SFP28 konektorima, za povezivanje optike. 

    Extralink Protection Sleeve 40mm, Splice Tubes

    9,00

    Poklopci za spajanje optičkih vlakana - ovo su fleksibilni, termoskupljajući elementi koji smanjuju svoju zapreminu kada su izloženi toploti. Opremljeni su šipkama od nerđajućeg čelika, koje pružaju dodatnu mehaničku zaštitu zavarenih spojeva. Kada se kućište skupi, područje zavara nije izloženo mehaničkim oštećenjima. Takođe štiti od vlage i kontaminacije svih vrsta.

    Extralink adapter SC/UPC, MM,simplex, grey

    30,00

    SC/UPC simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela. Dizajniran je za povezivanje multimodnih optičkih kablova.

    Extralink SFP+ 10G 1310nm, SM, LC, 2km, po komadu

    2.590,00

    Extralink SFP+ visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 10 Gbps i domet od 2 km.

    Masterlan SC/UPC , duplex, MM, fiber optički coupler

    90,00

    Masterlan dupleks optička spojnica za SC konektore sa UPC poliranjem krajnjeg dela, multimod OM4. Koristi se za povezivanje, na primer, dva kabla od optičkih vlakana. Takođe kompatibilan sa OM2/3.

    Fast konektor SC/UPC DS - plavi

    230,00

    Brzi SC/UoePC konektor. Koristi se za završavanje optičkih kablova i brzo unakrsno povezivanje, popravku kablova, različite komutacione čvorove u FTTH mrežama. Osim u FTTH mrežama, mogu se koristiti u svim optičkim mrežama gde su potrebni konektori tipa APC.

    Pigtail MMCX (pod uglom, m) na N(m) , 1.0m

    300,00

    MMCX- pod uglom M pigtail kabl na N. Dužina kabla je 1.0m.

    Extralink Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D simplex 10.0m

    290,00

    Patchcord Single-mode dužine 10 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink SFP+ 10G, WDM BIDI, 1270/1330, LC, SM, 40km, set

    11.550,00

    Extralink SFP+ BIDI su mali, jednomodni SFP moduli koji obezbeđuju dvosmerni optički prenos podataka na distanci do 40km. Dizajnirani su za jednomodna optička vlakna i rade na nominalnim talasnim dužinama, 1270 nm ili 1330 nm. Podržavaju brzine prenosa podataka do 10.7 Gb/s.