Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Fiber oprema

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    Fiber optic cable 12FO 2km Outdoor flat ADSS, G652D, FRP, GFR, HDPE

    869,38

    FTTH Outdoor kabl dimenzija 8.1mm x 4.6mm sa 12 vlakana. Poseduje dva FRP (Fiber Reinforced Plastics) i četiri GFR (Glass Fiber Rope) ojačanjima paralelno postavljenim koja obeđuju dobre performanse otpornosti za zaštitu vlakana. Spolja je obložen HDPE zaštitom. Specijalna otporna vlakna omogućavaju visok protok i savršen prenos komunikacije. Na kotur je namotan kabl dužine 2000 metara.

    Fiber optic cable 4FO 2km Outdoor flat ADSS, G652D, FRP, GFR, HDPE

    686,34

    FTTH Outdoor kabl dimenzija 8.1mm x 4.6mm sa 4 vlakna. Poseduje dva FRP (Fiber Reinforced Plastics) i četiri GFR (Glass Fiber Rope) ojačanjima paralelno postavljenim koja obeđuju dobre performanse otpornosti za zaštitu vlakana. Spolja je obložen HDPE zaštitom. Specijalna otporna vlakna omogućavaju visok protok i savršen prenos komunikacije. Na kotur je namotan kabl dužine 2000 metara.

    LanPlus Fiber optic cable 2FO 1km outdoor drop cable, sajla, G657A1, FRP, LSZH

    104,87

    FTTH Outdoor kabl dimenzija 2mm x 5mm sa 2 vlakna. Poseduje dva FRP (Fiber Reinforced Plastics) ojačanjima paralelno postavljenim koja obeđuju dobre performanse otpornosti za zaštitu vlakana. Za dodatno ojačanje postavljena je sajla. Spolja je obložen LSZH zaštitom. Specijalna otporna vlakna omogućavaju visok protok i savršen prenos komunikacije. Na kotur je namotan kabl dužine 1000 metara.

    LanPlus Fiber optic cable 2FO 2km Indoor drop cable, G657A1, FRP, LSZH

    144,89

    FTTH Indoor kabl dimezija 2mm x 3mm sa 2 vlakna. Poseduje dva FRP (Fiber Reinforced Plastics) ojačanjima paralelno postavljenim koja obeđuju dobre performanse otpornosti za zaštitu vlakana. Spolja je obložen LSZH zaštitom. Specijalna otporna vlakna omogućavaju visok protok i savršen prenos komunikacije. Na kotur je namotan kabl dužine 2000 metara.

    Extralink HARRY Outdoor Round FTTX Closure 4 Trays 96 Core Mufa

    54,08

    Extralink Harry je nezamenljiva oprema koja se koristi za povezivanje kablova sa optičkim vlaknima. Pruža zaštitu od uticaja vlage na optička vlakna tako da se može ugraditi u podzemne kablovske kanale, nosače kablova i nadzemna rešenja. Uključeni fiber optički nosači daju mogućnost postavljanja 96 vlakana za spajanje. Tri okrugla porta i jedan ovalni port omogućavaju umetanje optičkih kablova magistrale uz obezbeđivanje adekvatne nepropusnosti pomoću skupljajućih navlaka.

    Extralink TINA Outdoor FTTX Closure 2 Trays 48 Core

    84,96

    Extralink Tina Closure je nezamenljiva oprema koja se koristi za povezivanje kablova sa optičkim vlaknima. Pruža zaštitu od uticaja vlage na optička vlakna tako da se može ugraditi u podzemne kablovske kanale, nosače kablova i nadzemna rešenja. Uključeni fiber optički nosači daju mogućnost postavljanja 48 vlakana za spajanje. Dva okrugla porta i jedan ovalni port omogućavaju umetanje optičkih kablova magistrale uz obezbeđivanje adekvatne nepropusnosti pomoću skupljajućih navlaka.

    UBIQUITI SFP UF-SM-1G-S

    34,20

    UF-SM-1G-S je set singlemod 1G SFP WDM modula sa jednim LC konektorom. Talasna dužina je 1310/1550nm, ovi moduli su pogodni za rastojanje do 3km. Moduli su kompatibilni sa svim UBNT uređajima koji sadrže SFP+ i SFP portove.

    Wi-Tek WI-MC111GP Gigabit SFP Fiber Media Converter

    43,26

    Wi-Tek WI-MC111GP je Gigabit SFP Fiber Media Converter. Sadrži jedan 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port koji podržava Auto-MDI/MDIX. RJ45 port podržava 802.3af/at PoE Out od 30W. U skladu je sa IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af/at i IEEE 802.3z standardima. Maksimalni prenos podataka zavisi od odabira SFP modula.

    Extralink FLORA 24 Core Fiber Optic Distribution Box

    18,22

    Optička kutija može se koristiti za podelu, distribuciju i povezivanje optičkih vlakana. Vodootporan materijal, odgovara svim vremenskim uslovima. Namenjen instalaciji adaptera tipa SC. Može se montirati na zid ili stub. Pogodan za unutrašnju i spoljašnju upotrebu.