Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: LanPlus

    LanPlus Fiber optic cable 2FO 2km Indoor drop cable, G657A1, FRP, LSZH

    17.887,56

    FTTH Indoor kabl dimezija 2mm x 3mm sa 2 vlakna. Poseduje dva FRP (Fiber Reinforced Plastics) ojačanjima paralelno postavljenim koja obeđuju dobre performanse otpornosti za zaštitu vlakana. Spolja je obložen LSZH zaštitom. Specijalna otporna vlakna omogućavaju visok protok i savršen prenos komunikacije. Na kotur je namotan kabl dužine 2000 metara.

    62904
    Dostupnost: Na stanju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Broj optickih vlakana 2
    Atenuacija 1310 nm [dB/km] : 0.35
    1383 nm [dB/km] : 0.35
    1490 nm [dB/km] : 0.23
    1550 nm [dB/km] : 0.25
    1625 nm [dB/km] : 0.35
    Min. ugao savijanja 20/10 х cable diameter
    Dužina kabla 2km
    Dimenzije 2.0 mm x 3.0 mm
    Radna temperatura -40°C ~ +70°C
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Broj optickih vlakana 2
    Atenuacija 1310 nm [dB/km] : 0.35
    1383 nm [dB/km] : 0.35
    1490 nm [dB/km] : 0.23
    1550 nm [dB/km] : 0.25
    1625 nm [dB/km] : 0.35
    Min. ugao savijanja 20/10 х cable diameter
    Dužina kabla 2km
    Dimenzije 2.0 mm x 3.0 mm
    Radna temperatura -40°C ~ +70°C