Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Hikvision

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    HIKVISION DS-PWA64-Kit-WE AxPro alarmni set

    35.952,94
    HIKVISION alarmni set:

    · DS-PWA64-L-WE x 1
    · DS-PKF1-WE x 1
    · DS-PDP15P-EG2-WE x 1
    · DS-PDMC-EG2-WE x 1

    Hikvision SFP 1.25G 1550 20Km SF SM LC (2 pcs)

    4.176,00
    HK-SFP-1.25G-20-1550 SFP Module

    Hikvision SFP 1.25G 1310 20Km SF SM LC (2 pcs)

    4.032,00
    HK-SFP-1.25G-20-1310 SFP Module

    Hikvision SFP 1.25G 1310 20Km DF SM LC

    3.888,00
    HK-SFP-1.25G-20-1310-DF Single mode SFP Module

    Hikvision SFP 1.25G 1310 DF-MM LC

    3.816,00
    HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM SFP Module

    HIKVISION 10-port Industrial switch 6xGb PoE 2xHiPoE 2xGb SFP DS-3T0510HP-E/HS

    20.880,00
    Broj portova (Uplink):
    2 × gigabit SFP Fiber Optical Port
    Broj portova (Downstream):
    6 × gibabit PoE ports (30W), domet portova 7 i 8 do 300m
    2 × Hi-PoE port (90W)

    HIKVISION 6-port Industrial switch 3xGb PoE 1xHiPoE 2xGb SFP DS-3T0506HP-E/HS

    15.119,81
    Broj portova (Uplink):
    2 × gigabit SFP Fiber Optical Port
    Broj portova (Downstream):
    3 × gibabit PoE ports (30W), domet portova 3 i 4 do 300m
    1 × Hi-PoE port (60W)

    HIKVISION 10-port Industrial switch 6x100M PoE 2xHiPoE 1xGb 1xGb SFP DS-3T0310HP-E/HS

    16.127,80
    Broj portova (Uplink):
    1 × gigabit RJ45 port
    1 × gigabit SFP Fiber Optical Port
    Broj portova (Downstream):
    6 × 100M PoE ports (30W), domet portova 7 i 8 do 300m
    2 × Hi-PoE port (90W)

    HIKVISION 6-port Industrial switch 3x100M PoE 1xHiPoE 1xGb 1xSFP Gb DS-3T0306HP-E/HS

    11.375,86
    Broj portova (Uplink):
    1 × gigabit RJ45 port
    1 × gigabit SFP Fiber Optical Port
    Broj portova (Downstream):
    3 × 100M PoE ports (30W), domet portova 3 i 4 do 300m
    1 × Hi-PoE port (60W)

    Hikvision

    Filter by:

    Clear All
    Min: 360,00 din. Max: 41.760,00 din.
    din.360 din.41760