Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: LanPlus

    LanPlus UPS 1000VA 600W USB+RJ11 3 Schuko

    12.000,00

    Linijski interaktivni UPS LanPlus nudi pouzdanu i isplativu zaštitu napajanja za računare, monitor, POS i drugu osetljivu elektroniku koja se koristi u kancelarijama i malim preduzećima. Integrisana regulacija automatskog napona (AVR) osigurava da sva elektronika prima stabilnu snagu, a istovremeno obezbeđuje veću dostupnost.
    SKU: 8606108800430
    60543
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs USB+RJ11
    Kapacitet 1000VA / 600W
    Snaga 600W
    Baterija 12V/7Ah x2
    Vreme punjenja 4-6 hours to 90%
    Tip izlaza IEC 320 C13 x3
    Dimenzije 146 x 345 x 162 mm
    Radna temperatura /
    Težina 11 Kg
    Ostalo

    Input voltage: 220V:145~290Vac±5Vac
    Output voltage: 220V:200~255Vac
    Input frequency range: 50Hz / 60Hz (Auto sensing)
    Output frequency (DC mode): 50±0.5Hz / 60±0.5Hz
    Transfer time: Typical 2~6ms, Max.10ms
    Battery low voltage protection
    Auto re-starts when AC recovers

    EAN /
    Link /

    Input voltage: 220V:145~290Vac±5Vac
    Output voltage: 220V:200~255Vac
    Input frequency range: 50Hz / 60Hz (Auto sensing)
    Output frequency (DC mode): 50±0.5Hz / 60±0.5Hz
    Transfer time: Typical 2~6ms, Max.10ms
    Battery low voltage protection
    Auto re-starts when AC recovers

    Specifikacije proizvoda
    Interfejs USB+RJ11
    Kapacitet 1000VA / 600W
    Snaga 600W
    Baterija 12V/7Ah x2
    Vreme punjenja 4-6 hours to 90%
    Tip izlaza IEC 320 C13 x3
    Dimenzije 146 x 345 x 162 mm
    Radna temperatura /
    Težina 11 Kg
    Ostalo

    Input voltage: 220V:145~290Vac±5Vac
    Output voltage: 220V:200~255Vac
    Input frequency range: 50Hz / 60Hz (Auto sensing)
    Output frequency (DC mode): 50±0.5Hz / 60±0.5Hz
    Transfer time: Typical 2~6ms, Max.10ms
    Battery low voltage protection
    Auto re-starts when AC recovers

    EAN /
    Link /
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Extralink Patchcord SM SC/APC-SC/APC Duplex 3.0mm, 2m

    530,00

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 Duplex 3.0MM 3.0m

    520,00

    Patchcord Multi-mode dužine 3 metara, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Armaggeddon TX COMMAND-8.2R Controller

    1.490,00

    - Daljinski upravljač
    - Konektori: 8 x 6 Pin | 2 x 3 Pin
    - Kompatibilan sa TX-ARGB Kulerima
    - Kompatibilan sa ARGB Matičnim pločama uključujući ASUS/MSI/Gigabyte i druge sa ARGB standardom
    - Addressable RGB Lightning Effects
    - 12V - 4 Pin
    - Kompatibilan sa Armaggeddon Nimitz Loop RGB Fan/Armaggeddon Nimitz Ring III
    - Nije Kompatibilan sa Armaggeddon Aurora RGB Strip

    LanPlus UPS 1500VA 900W USB+RJ11 3 Schuko

    14.000,00

    Linijski interaktivni UPS LanPlus nudi pouzdanu i isplativu zaštitu napajanja za računare, monitor, POS i drugu osetljivu elektroniku koja se koristi u  kancelarijama i malim preduzećima. Integrisana regulacija automatskog napona (AVR) osigurava da sva elektronika prima stabilnu snagu, a istovremeno obezbeđuje veću dostupnost.

    Mercusys MW300UH, 300Mbps High Gain Wireless USB Adapter

    1.590,00

    MW300UH omogućava brze Wi-Fi konekcije od 300 Mbps za žičane uređaje. MW300UH ima dve eksterne antene 5dBi sa visokim pojačanjem koje obezbeđuju jači prenos i prijem signala, što pomaže korisnicima da omoguće stabilnu Wi-Fi vezu širom svog doma. U poređenju sa adapterima umetnutim u slot, dizajn ovog adaptera vam omogućava da ga postavite bliže ruteru, kako bi mogao primati jače signale. Sa 2x2 MIMO, korisnici mogu lako pristupiti bežičnoj mreži velike brzine. Podržava Windows 10/8.1/8/7/XP (32/64bit).