Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Mercusys

    Mercusys ME30, AC1200 Wi-Fi Range Extender

    3.290,00

    ME30 zidni range-extender sa podesivim antenama velikog pojačanja proširiće pokrivenost signalom WiFi rutera, eliminišući zone bez signala. Brzina prenosa WiFi mrežom dostiže 1.2 Gbps. LED signalizacija pomaže pri odabiru najbolje lokacije za postavljanje ovog uređaja. Osim ove funkcije, ME30 se može povezati putem Ethernet kabla na internet i raditi kao dual-band WiFi access point.

    SKU: ME30
    59370
    Dostupnost: Na stanju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 1 x 10/100Mbps RJ45 Port
    WiFi frekvencija Dual Band
    WiFi brzina 2.4 GHz - 400 Mbps
    5 GHz - 867 Mbps
    Vrsta antene Eksterna
    Broj antena 2 x External Antennas
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 100
    Broj LAN Portova 1
    Dimenzije 112 x 84.7 x 39 mm
    Radna temperatura 0⁰C ~ 40⁰C
    EAN 6957939000516
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 1 x 10/100Mbps RJ45 Port
    WiFi frekvencija Dual Band
    WiFi brzina 2.4 GHz - 400 Mbps
    5 GHz - 867 Mbps
    Vrsta antene Eksterna
    Broj antena 2 x External Antennas
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 100
    Broj LAN Portova 1
    Dimenzije 112 x 84.7 x 39 mm
    Radna temperatura 0⁰C ~ 40⁰C
    EAN 6957939000516
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Extralink Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G652D Simplex 3.0mm 2.0m

    250,00

    Patchcord Single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Mercusys MW302R, 300Mbps Multi-Mode Wireless N Router

    1.990,00

    MW302R pruža brz, stabilan Wi-Fi za vaše povezane uređaje. Bežične brzine prenosa podataka do 300 Mbps čine ga idealnim za HD strimovanje, onlajn igre i brzo preuzimanje datoteka. Ovaj bežični ruter karakteriše 4 različitih funkcija u jednom uređaju - wireless router, range extender, access point i WISP. Dve eksterne antene pružaju veću pokrivenost bežičnom mrežom u vašem domu ili kancelariji.

    Mercusys MS105G, 5-Port 10/100/1000 Mbps Desktop Switch

    1.590,00

    Brzo proširite svoju mrežu pomoću MS105G, sa pet 10/100/1000 Mbps Ethernet portova—10 puta brže od običnih 10/100 Mbps Ethernet portova. MS105G je fleksibilan i potpuno kompatibilan sa 4K Ultra HD televizorima, računarima, štampačima, IP kamerama, konzolama i mnogim drugim uređajima. To ga čini savršenim za dom ili malu kancelariju. Uz Half/Full Duplex i MAC Address Learning tehnologiju, MS105G pruža do 10 Gbps stabilnog komutacionog propusnog opsega. MS105G sadrži najnovije inovativne energetski efikasne tehnologije za značajno proširenje kapaciteta mreže uz mnogo manje energije.

    Mercusys MW300RE , v4.0, 300Mbps Wi-Fi RAnge Extender

    2.090,00

    MW300RE bežičnim povezivanjem sa vašim ruterom eliminiše zone bez signala, jačajući i proširujući signal. Takođe smanjuje smetnje signala kako bi se obezbedila pouzdana Wi-Fi pokrivenost u celoj kući ili kancelariji. Sa MIMO tehnologijom, MW300RE pomaže da poboljšate vašu mrežu dramatično povećavajući bežične brzine. Štaviše, njegove tri spoljne antene obezbeđuju da stabilan bežični signal stigne do vas tamo gde vam je najpotrebniji.

    Mercusys MW325R v3,WiFi4 300Mbps Enhanced Wireless N Router, 4 x 5dbi

    2.490,00

    MW325R stvara ekspanzivnu bežičnu mrežu za pružanje šire bežične pokrivenosti do 500 m2 Wi-Fi brzine do 300Mbps. Možete uživati u pouzdanim vezama visokih performansi u dnevnoj sobi, spavaćoj sobi ili čak u dvorištu. Kombinacijom 2x2 MIMO tehnologije i četiri antene jakog pojačanja, MW325R značajno povećava mogućnosti prenosa i prijema signala. To znači da ne morate da brinete o kašnjenju ili prekidu veza dok uživate u onlajn igrama i strimovanju videa.