Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Mercusys

    Mercusys MW305R-V3, 300Mbps Wireless N Router

    2.190,00

    MW305R pruža brz i stabilan Wi-Fi signal za vaše uređaje. Wi-Fi brzine do 300Mbps čine ga idealnim za HD striming, onlajn igre i brzo preuzimanje datoteka. Sa svoje tri antene od 5dBi koje rade na njegovom povećanju prijema i osetljivosti na signal, MW305R obezbeđuje široku bežičnu pokrivenost.

    SKU: MW305R-V3
    68678
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 3 x 10/100Mbps LAN ports
    1 x 10/100Mbps WAN port
    WiFi frekvencija 2.4 GHz
    WiFi brzina 11n: Up to 300Mbps (Dynamic)
    11g: Up to 54Mbps (Dynamic)
    11b: Up to 11Mbps (Dynamic)
    Vrsta antene Eksterna
    Broj antena 3 x 5dBi fixed omni directional antennas
    Izmenjiva antena Ne
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 100
    Broj LAN Portova 3
    Napajanje 5VDC/0.6A
    Dimenzije 147 mm × 115 mm × 34 mm
    Radna temperatura 0⁰C ~ 40⁰C
    Link Stranica proizvođača
    EAN 6957939000400
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 3 x 10/100Mbps LAN ports
    1 x 10/100Mbps WAN port
    WiFi frekvencija 2.4 GHz
    WiFi brzina 11n: Up to 300Mbps (Dynamic)
    11g: Up to 54Mbps (Dynamic)
    11b: Up to 11Mbps (Dynamic)
    Vrsta antene Eksterna
    Broj antena 3 x 5dBi fixed omni directional antennas
    Izmenjiva antena Ne
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 100
    Broj LAN Portova 3
    Napajanje 5VDC/0.6A
    Dimenzije 147 mm × 115 mm × 34 mm
    Radna temperatura 0⁰C ~ 40⁰C
    Link Stranica proizvođača
    EAN 6957939000400
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Secomp HDMI High Speed with Ethernet HDMI A-A M/M 3.0m

    216,49 309,28 din.
    - HDMI Ethernet kanal - dodaje brzu mrežu na HDMI vezu, omogućavajući korisnicima da
    u potpunosti iskoriste svoje uređaje sa omogućenim IP-om bez odvojenog eternet kabla
    - Audio Return Channel - Omogućava HDMI povezanom televizoru sa ugrađenim tjunerom da
    šalje audio podatke „uzvodno“ u surround audio sistem, eliminišući potrebu za posebnim audio kablom
    - 3D - definiše protokole ulaza/izlaza za glavne 3D video formate, utirući put istinskim 3D igrama i 3D aplikacijama za kućni bioskop
    - Dodatni prostori boja - Dodaje podršku za dodatne modele u boji koji se koriste u digitalnoj fotografiji i računarskoj grafici
    - Video rezolucija: 3840k2160 @ 30Hz / 1920k1080 @ 60Hz

    Secomp USB2.0 A-A M/F beige 3.0m produžni kabl

    128,08 182,98 din.

    Logilink 19'' Patch Panel 1U, prazan, sa nosačima kabla NK4043

    2.050,00
    LogiLink-ovi patch paneli tipa „snap“ se uklapa u sve standardne 19-inčne rack ormane i uključuju ugrađeno upravljanje kablovima (traka za podršku) kako bi vam omogućili efikasnu organizaciju kablova.

    Secomp Roline DispayPort Cable DP-DP m/m 2.0m

    297,00 990,00 din.
    DisplaiPort je univerzalni standardna veze za prenos audio i video sadrzaja.

    Extralink Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM Simplex 3.0mm 0.5m

    220,00

    Patchcord Single-mode dužine 0.5 metra, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.