Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Mikrotik

    Mikrotik CCR1016-12S-1S+

    107.848,79

    CCR1016 je ruter industrijske klase sa 16 core Tilera CPU-om. Ako vam treba mnogo miliona paketa u sekundi - Cloud Core Router je najbolji izbor za Vas.
    Ovaj model ima dvanaest SFP portova i jedan SFP+ port za 10G povezivanje. Dostupan je od 1U, a poseduje i serijski priključak za konzolu, LCD ekran osetljiv na dodir i USB priključak. CCR1016-12S-1S+ dolazi sa redundantnim napajanjem i jednim bakarnim modulom RJ45 SFP 10/100/1000M.

    SKU: CCR1016-12S-1S+
    29358
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 1U rackmount
    12 x SFP cages
    1 x SFP+ cage
    LCD
    Procesor TLR4-01680
    Radni takt procesora 1.2 GHz
    Operativni sistem RouterOS
    Memorija 2 GB
    Licenca L6
    LED CPU temperature monitor
    PCB temperature monitor
    Mode button
    Upravljivost Da
    Broj SFP Portova 12
    Broj SFP+ Portova 1
    USB USB Type A
    Slot/Socket Micro SD card
    Radna temperatura -20°C to 60°C
    Napajanje 100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input x2
    Dimenzije 443 x 197 x 44 mm
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 1U rackmount
    12 x SFP cages
    1 x SFP+ cage
    LCD
    Procesor TLR4-01680
    Radni takt procesora 1.2 GHz
    Operativni sistem RouterOS
    Memorija 2 GB
    Licenca L6
    LED CPU temperature monitor
    PCB temperature monitor
    Mode button
    Upravljivost Da
    Broj SFP Portova 12
    Broj SFP+ Portova 1
    USB USB Type A
    Slot/Socket Micro SD card
    Radna temperatura -20°C to 60°C
    Napajanje 100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input x2
    Dimenzije 443 x 197 x 44 mm
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Extralink Patchcord SM SC/APC-SC/APC Sim 3.0mm, 1m

    180,34

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/APC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM BIDI 1310/1550NM 20KM DDM 2PCS SC

    3.083,28

    Extralink SFP 1.25G WDM visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 1.25 Gbps/1.0625 Gbps i domet od 20 km. Kompatibilni su sa SFP MSA i SFF-8472. Digitalni dijagnostički nadzor za internu ili eksternu kalibraciju. U skladu je sa ROHS standardom. Modul sa jednostrukim napajanjem od 3.3 V.

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM 3KM SC 2PCS

    2.797,42

    EXTRALINK SFP BIDI su mali, jednomodni SFP moduli koji obezbeđuju dvosmerni optički prenos podataka na distanci do 3 km. Dizajnirani su za jednomodna optička vlakna i rade na nominalnim talasnim dužinama, 1310 nm ili 1550 nm. Podržavaju brzine prenosa podataka do 1.25 Gb/s.

    LanPlus PDU 220V LP-1U-8SCH-SH

    2.690,00
    Model: Power Distribution Unit LP-1U-8SCH-SH Vrsta: Rack Mount Veličina: 1U Dimenzije: 8 Shuko, Cable 2.0m Ostalo: 1 x automatski osigurač...