Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Mikrotik

    MikroTik RB760iGS hEX S

    11.590,00

    hEX S je gigabitni Ethernet ruter sa pet priključaka za lokacije na kojima bežična veza nije potrebna. hEX S takođe ima SFP port i PoE izlaz na zadnjem portu. Pristupačan je, mali i jednostavan za upotrebu, ali istovremeno poseduje vrlo moćan dual core 880 MHz CPU i 256 MB RAM-a, sposoban za sve napredne konfiguracije koje RouterOS podržava. Uređaj ima USB 2.0, PoE izlaz za Ethernet port #5 i SFP port od 1,25 Gbit/s.

    SKU: RB760iGS
    50174
    Dostupnost: Na stanju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 5 x Gigabit Ethernet ports
    1 x SFP port
    Procesor MT7621A
    Radni takt procesora 880 MHz
    Operativni sistem RouterOS
    Memorija 256 MB
    Licenca L4
    Upravljivost Da
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 5
    Broj SFP Portova 1
    USB USB Type A
    PoE In 802.3af/at
    PoE Out Passive PoE up to 57V
    Napajanje 12-57 V
    Radna temperatura -40°C to 70°C
    Dimenzije 113 x 89 x 28 mm
    Dodaci 1 x 24V 1.2A power adapter
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 5 x Gigabit Ethernet ports
    1 x SFP port
    Procesor MT7621A
    Radni takt procesora 880 MHz
    Operativni sistem RouterOS
    Memorija 256 MB
    Licenca L4
    Upravljivost Da
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 5
    Broj SFP Portova 1
    USB USB Type A
    PoE In 802.3af/at
    PoE Out Passive PoE up to 57V
    Napajanje 12-57 V
    Radna temperatura -40°C to 70°C
    Dimenzije 113 x 89 x 28 mm
    Dodaci 1 x 24V 1.2A power adapter
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Secomp HDMI High Speed with Ethernet HDMI A-A M/M 1.0m

    180,00
    - HDMI Ethernet kanal - dodaje brzu mrežu na HDMI vezu, omogućavajući korisnicima da
    u potpunosti iskoriste svoje uređaje sa omogućenim IP-om bez odvojenog eternet kabla
    - Audio Return Channel - Omogućava HDMI povezanom televizoru sa ugrađenim tjunerom da
    šalje audio podatke „uzvodno“ u surround audio sistem, eliminišući potrebu za posebnim audio kablom
    - 3D - definiše protokole ulaza/izlaza za glavne 3D video formate, utirući put istinskim 3D igrama i 3D aplikacijama za kućni bioskop
    - Dodatni prostori boja - Dodaje podršku za dodatne modele u boji koji se koriste u digitalnoj fotografiji i računarskoj grafici
    - Video rezolucija: 3840k2160 @ 30Hz / 1920k1080 @ 60Hz

    InterTech Fan Argus L-12025 RD, 120mm LED, Red

    790,00
    Argus 120 mm LED ventilatori nude elegantan spiralni efekat zahvaljujući svojih 33 ultra svetlih LED dioda i bujno osvetljavaju unutrašnjost vašeg kućišta. Gumeni vibracioni apsorberi u uglovima osiguravaju rad bez vibracija. Amortizeri sa obe strane ventilatora omogućavaju tih i miran rad. Konekcija se vrši zahvaljujući 3pin konektoru na matičnoj ploči ili 4pin moleksa direktno na PSU.

    UBIQUITI UniFI UAP-AC-PRO

    25.503,06

    UniFi AC Pro AP odlikuje se najnovijom Wi-Fi 802.11ac, 3x3 MIMO tehnologijom prefinjenog industrijskog dizajna i idealan je za raspoređivanje maksimalnih performansi bežičnih mreža. Emituje signal na rastojanjima do 122 metara. UniFi AC Pro AP je gigabitni AP sa 802.3af napajanjem pogodan za unutrašnju ili spoljašnju upotrebu.

    MikroTik RB4011iGS+RM

    32.590,00

    Serija RB4011 - neverovatno moćni ruter sa 10 Gigabit portova, SFP + 10Gbps interfejsom i IPsec hardverskim ubrzanjem. RB4011 koristi četvorojezgareni Cortex A15 CPU od 1.4 GHz. Uređaj je opremljen sa 1 GB RAM, i obezbeđuje PoE izlaz na priključku # 10. 
    RB4011iGS + RM (Ethernet model) dolazi u crnom metalnom kućištu. Pakovanje uključuje dva nosača za rack.

    Extralink Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM OM3 Duplex 3.0mm, 1m

    480,00

    Patchcord M3 Multi-mode OM3 dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.