Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Mrežna oprema

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    Logilink PDU 230V 8 - C13 1 osigurač

    3.700,00

    - PDU za montažu na 19" profilni okvir (1 U)
    - Pogodno za UPS uređaji
    - Jako aluminijumsko kućište, IP20
    - Izlazne utičnice: 8 x IEC60320 C13
    - Priključak: nemački utikač CEE 7/7, ugaoni
    - Napon/snaga: AC 230 V /16 A, 50 Hz, mak. 3600 W
    - Sa zaštitom od prenapona
    - 2 m priključni kabl H05VVF 3k1.5²
    - Boja: Crna

    Logilink PDU 230V 8 - C13 1 osigurač on/off bez napojnog kabla

    4.720,00

    - PDU) za montažu na 19" profilni okvir (1U)
    - Pogodno za UPS uređaje
    - Jako aluminijumsko kućište, IP20
    - Izlazne utičnice: 8 x IEC60320 C13
    - Ulazna utičnica: 1 x IEC60320 C14
    - Napon/snaga: AC 230 V, 50 Hz, 10 A, mak. 2500 V
    - Sa zaštitom od prenapona i dvostrukim prekidačem
    - Kabl za napajanje nije uključen
    - Odgovarajući kabl za napajanje: CP090 ili CP091
    - Boja Crna

    Extralink Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D simplex 10.0m

    290,00

    Patchcord Single-mode dužine 10 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Logilink klešta za krimpovanje sa sečicama za pass through konektore

    2.450,00

    - Pogodno za većinu RJ11, RJ12 i RJ45 konektora (osim AMP)
    - Ugrađeni rezač žice i skidač
    - Čelični okvir sa crnim oksidom otpornim na rđu
    - Ručke sa gumenim držačem obezbeđuju siguran hvat
    - Savršeno za završetak CAT5 i CAT6 kablova do 24 AWG

    Secomp Roline Konektor UTP RJ45 Cat6 10 kom

    360,00

    - Modularni RJ45 konektor
    - Cat.5e klasa D
    - Pogodno za okrugle kablove 8P8C
    - Neoklopljeni
    - Pozlaćeni kontakti
    - Pakovanja 100 komada

    Teltonika RUT241 WiFI router, 1xWAN, 1xLAN,1xSIM, 2xSMA

    31.990,00

    Industrijski ruter opremljen sa 4G LTE, Wi-Fi i dva Ethernet porta, RUT241 nudi nezaustavljiv kontinuitet veze sa automatskim prelaskom na VAN.
    Industrijski dizajn, kompaktna veličina, višestruki interfejsi za povezivanje i kompatibilnost sa RMS-om čine ovaj uređaj odličnim uklapanjem u brojna IoT i M2M rešenja.

    Extralink SFP+ 10G, WDM BIDI, 1270/1330, LC, SM, 40km, set

    11.290,00

    Extralink SFP+ BIDI su mali, jednomodni SFP moduli koji obezbeđuju dvosmerni optički prenos podataka na distanci do 40km. Dizajnirani su za jednomodna optička vlakna i rade na nominalnim talasnim dužinama, 1270 nm ili 1330 nm. Podržavaju brzine prenosa podataka do 10.7 Gb/s.

    Extralink SFP+ 10G 1550nm, SM, LC, 40km

    38.750,00

    Extralink SFP+ visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 10 Gbps i domet od 40 km.