Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Mrežna oprema

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    Mercusys MR60X AX1500 WiFi router, v2

    45,28

    Najnoviji WiFi 6 standard implementira naprednu tehnologiju dizajniranu da isporuči istovremenije stabilnije veze, proširi WiFi domet i održava pouzdano brz prenos podataka, zadovoljavajući potražnju za bežičnim iskustvom visokih performansi. WiFi 6 takođe poboljšava kapacitet mreže kako bi bolje odgovorio na povećanu potražnju na kućnim mrežama. Sa MU-MIMO i OFDMA, MR60X prenosi podatke na i sa više uređaja u isto vreme, dostižući do 4× veći kapacitet, značajno povećavajući efikasnost prenosa vaših uređaja i propusnost cele vaše mreže pod istim uslovima. Optimalna WiFi 6 brzina koja dostiže do 1,5 Gbps (1201 Mbps na opsegu od 5 GHz i 300 Mbps na opsegu od 2,4 GHz).

    Extralink SFP+ 10G 2-pack | SFP+ Module | 10Gbps, 850 nm, 300m , multi mode

    10,77

    Extralink SFP+ visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 10 Gbps i domet od 300m.

    Sonoff AL010 adapter 2.5mm jack (ž) na RJ-9 (m)

    1,54

    SONOFF AL010 adapter 2.5mm jack (ž) na RJ-9 (m), za korišćenje senzora DS18B20 / Si7021 na TH Elite i TH Origin prekidačima

    Sonoff DS18B20 outdoor senzor temperature

    5,59

    Senzor temperature Sonoff DS18B20 je digitalni senzor sa kalibriranim izlazom digitalnog signala. Senzor ima visoku pouzdanost i odličnu dugoročnu stabilnost.
    DS18B20 senzor ima više prednosti kao što su dobar kvalitet, brzi odziv, sposobnost sprečavanja smetnji.
    Senzor ima 2.5mm 4-polni stereo audio muški priključak, koji savršeno radi sa Sonoff TH10 i Sonoff TH16 pametnim WiFi prekidačima.

    TPlink TL-SG2008P upravljiv switch 8-port Gigabit 10/100/1000Mbs , 4 PoE

    157,06

    TL-SG2008P je potpuno kompatibilan sa PoE uređajima, kao što su IP kamere, pristupne tačke i IP telefoni. Takođe radi sa ožičenim uređajima koji nisu PoE da bi obezbedio gigabitne veze, kao što su računari, štampači i IPTV.

    62W PoE budžet: 4× 802.3at/af kompatibilna PoE+ porta sa ukupnim napajanjem od 62W
    Puni gigabitni portovi: 4× gigabitni PoE+ portovi i 4× gigabitni portovi koji nisu PoE omogućavaju veze velike brzine.
    Centralizovano upravljanje

    Mikrotik RB5009UPr+S+IN

    373,33

    Ova verzija RB5009 ima sve karakteristike prethodnog modela: Gigabit Ethernet, 2,5 Gigabit Ethernet i 10 Gigabit SFP+ port za optičko povezivanje.
    Ima brzinu, snagu i izdržljivost. Ali ovog puta smo dodali PoE-in & PoE-out na svih osam Ethernet portova.
    Svaki PoE-out port može da obezbedi do 25W snage. Svi kombinovani portovi su ograničeni na 130W, što bi trebalo da bude dovoljno za većinu podešavanja.
    Za upotrebu od ograničenih istraživačkih objekata i kancelarija do ogromnih korporativnih serverskih soba. I ne zaboravite da možete da montirate ČETIRI ova rutera u jednom prostoru od 1U u stalak.

    Video balun UTP-202-HD par

    5,59

    Podržava analognu tehnologiju (400m); HDTVI (720p/1080p:200m); AHD (960H/720p :300m); HDCVI (720p :400m). Propusni ospeg 0~50MHz. Impendansa: muški BNC 75ohms, UTP kabl 100ohms. Preporučena kategorija kabla cat 5e/6. UTP kablovi u standardu 24-16 AWG (0,5-1,31mm). Impendansa 100±20Ω. Temperaturni uslovi 0-55C° . Relativna vlažnost 0-95%

    BNC 399A pozlaćeni

    0,41

    Konektor BNC 399A, muški na šrafljenje. Izuzetnog kvaliteta sa pozlaćenim kontaktima i metalnom kapom. Koristi se u sistemima video nadzora za prenos slike od kamere do DVR-a. Za pravilnu konekciju i povezivanje ovog BNC konektora od dodatnog alata potreban je samo šrafciger. 

    Fast konektor SC/UPC DS - plavi

    1,86

    Brzi SC/UoePC konektor. Koristi se za završavanje optičkih kablova i brzo unakrsno povezivanje, popravku kablova, različite komutacione čvorove u FTTH mrežama. Osim u FTTH mrežama, mogu se koristiti u svim optičkim mrežama gde su potrebni konektori tipa APC.