Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    OEM

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Video balun UTP-202-HD par

    688,91

    Podržava analognu tehnologiju (400m); HDTVI (720p/1080p:200m); AHD (960H/720p :300m); HDCVI (720p :400m). Propusni ospeg 0~50MHz. Impendansa: muški BNC 75ohms, UTP kabl 100ohms. Preporučena kategorija kabla cat 5e/6. UTP kablovi u standardu 24-16 AWG (0,5-1,31mm). Impendansa 100±20Ω. Temperaturni uslovi 0-55C° . Relativna vlažnost 0-95%

    BNC 399A pozlaćeni

    51,05

    Konektor BNC 399A, muški na šrafljenje. Izuzetnog kvaliteta sa pozlaćenim kontaktima i metalnom kapom. Koristi se u sistemima video nadzora za prenos slike od kamere do DVR-a. Za pravilnu konekciju i povezivanje ovog BNC konektora od dodatnog alata potreban je samo šrafciger. 

    Fast konektor SC/UPC DS - plavi

    230,00

    Brzi SC/UoePC konektor. Koristi se za završavanje optičkih kablova i brzo unakrsno povezivanje, popravku kablova, različite komutacione čvorove u FTTH mrežama. Osim u FTTH mrežama, mogu se koristiti u svim optičkim mrežama gde su potrebni konektori tipa APC.

    Pigtail MMCX (pod uglom, m) na N(m) , 1.0m

    300,00

    MMCX- pod uglom M pigtail kabl na N. Dužina kabla je 1.0m.

    Maxlink 10G SFP+ optički modul, BIDI, SM 1330/1270nm, 20km, 1x LC konektor, DDM

    3.010,00

    ML-S+3327-20 je singlemode 10G SFP+ modul sa 1 LC konektorom za vezu na udaljenosti do 20 km. Koristi 1 optičko vlakno, Tk/Rk talasna dužina je 1330/1270nm.
    Modul je "cisco kompatibilan", tako da je kompatibilan sa skoro svim aktivnim uređajima.

    Splitter 1:2 with connector sc/upc DS - plavi

    1.110,00

    PLC spliter sa simetričnom distribucijom snage 1:2 sa SC/UPC konektorima. Spliter je izgrađen na tankom kablu od, što njegovu implementaciju čini lakšom. Pakovanje od 1 komad.

    2 Core Optic Box Indoor White (bela) KY102

    150,00

    Kutija je kompaktna i pogodna za zaštitno povezivanje fiber kablova i pigtail-ova. Može se montirati na zid ili radnu površinu. Laka i mala kutija, jednostavna za instalaciju. Napravljena je od visokokvalitetne inženjerske plastike ABS. Specijalni dizajni za usmeravanje vlakana da bi se obezbedili radijusi savijanja veći od 40 mm.

    PPC EX6XL kompresioni konektor za RG6 kabl

    70,00

    Kompresioni konektor za RG6 kabl.

    Koaksijalni kabl, 3 shield, CUSQ, RG6

    40,00

     RG6/CU Trishield koaksijalni kabl bakar.

    OEM

    Filter by:

    Clear All
    Min: 30,00 din. Max: 31.890,00 din.
    din.30 din.31890