Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Roline

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    ROLINE FO Jumper Cable Duplex 9/125 OS2 LSH APC/LC UPC LSOH žuti 2.0m

    10,37

    Visokokvalitetni optički kabl sa visoko zaštitnim, sigurnim APC poliranim LSH priključkom na jednoj strani i UPC poliranim LC konektorom na drugoj strani.
    Dupleks kabl sa vlaknom tipa 9/125µm OS2
    Materijal kabla: plašt bez halogena i otporan na vatru, žuta, čvrsta jezgra sa aramidnim rasterećenjem
    LC konektor: konektor sa visokim mehaničkim kapacitetom opterećenja, push-pull zaključan sa blokadom protiv rotacije, spoj za uzemljenje APC, keramički prsten
    LSH konektori: precizno proizvedeni konektori sa malim povratnim gubicima, spoj uzemljenja APC, keramički prsten, siva
    LSH konektor ima zatvarač sa oprugom, koji u potpunosti štiti prsten od prašine i ogrebotina

    Secomp Roline UTP Data Center PatchCord Cat6A, Slim, LSOH, crrveni 1.0m

    1,30
    UTP PatchCord
    Cat6A LSOH
    Data Center
    Red 1 m

    Secomp Roline UTP Data Centar PatchCord Cat6A, Slim, LSOH, plavi 1.0m

    1,30
    UTP PatchCord
    Cat6A LSOH
    Data Center
    Blue 1m

    ROLINE FO Jumper Cable Duplex, 9/125µm, OS2, LSH/LSH, APC Polish, LSOH, žuti, 2 m

    13,93

    Patchcord dužine 2 metra, sa Duplex, 9/125µm, OS2, LSH/LSH konektorima za povezivanje optičke mrežne.

    Secomp Roline UTP Data Center PatchCord Cat6A, Slim, LSOH, crni 0.3m

    1,05
    UTP PatchCord
    Cat6A LSOH
    Data Center
    Black 0.3m

    Roline

    Filter by:

    Clear All
    Min: €0,00 Max: €14,00
    0 14