Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Safewell

    SAFEWELL SW-CAT5E-UTP-PP24

    10,08

    Cat5e Patch Panel
    SKU: SW-CAT5E-UTP-PP24
    30928
    Dostupnost: Na stanju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    Standard IEEE 802.3 (10Base-T Ethernet), IEEE 802.3u (100Base-TX Fast Ethernet), IEEE 802.3ab (1000Base-T Gigabit Ethernet)
    Broj LAN Portova 24
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Dimenzije 495x100x60 mm
    Težina 2 kg
    Radna temperatura -40 – 80°C
    EAN /
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Standard IEEE 802.3 (10Base-T Ethernet), IEEE 802.3u (100Base-TX Fast Ethernet), IEEE 802.3ab (1000Base-T Gigabit Ethernet)
    Broj LAN Portova 24
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Dimenzije 495x100x60 mm
    Težina 2 kg
    Radna temperatura -40 – 80°C
    EAN /
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE

    0,24

    SC/UPC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    EXTRALINK SC/APC SIMPLEX SM ADAPTER GREEN

    0,19

    SC/APC Simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    Secomp HDMI High Speed with Ethernet HDMI A-A M/M 3.0m

    2,51
    - HDMI Ethernet kanal - dodaje brzu mrežu na HDMI vezu, omogućavajući korisnicima da
    u potpunosti iskoriste svoje uređaje sa omogućenim IP-om bez odvojenog eternet kabla
    - Audio Return Channel - Omogućava HDMI povezanom televizoru sa ugrađenim tjunerom da
    šalje audio podatke „uzvodno“ u surround audio sistem, eliminišući potrebu za posebnim audio kablom
    - 3D - definiše protokole ulaza/izlaza za glavne 3D video formate, utirući put istinskim 3D igrama i 3D aplikacijama za kućni bioskop
    - Dodatni prostori boja - Dodaje podršku za dodatne modele u boji koji se koriste u digitalnoj fotografiji i računarskoj grafici
    - Video rezolucija: 3840k2160 @ 30Hz / 1920k1080 @ 60Hz