Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Safewell

    SAFEWELL SW-CAT5E-UTP-PP24

    2.690,00

    Cat5e Patch Panel
    SKU: SW-CAT5E-UTP-PP24
    30928
    Dostupnost: Na stanju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    Standard IEEE 802.3 (10Base-T Ethernet), IEEE 802.3u (100Base-TX Fast Ethernet), IEEE 802.3ab (1000Base-T Gigabit Ethernet)
    Broj LAN Portova 24
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Dimenzije 495x100x60 mm
    Težina 2 kg
    Radna temperatura -40 – 80°C
    EAN /
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Standard IEEE 802.3 (10Base-T Ethernet), IEEE 802.3u (100Base-TX Fast Ethernet), IEEE 802.3ab (1000Base-T Gigabit Ethernet)
    Broj LAN Portova 24
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Dimenzije 495x100x60 mm
    Težina 2 kg
    Radna temperatura -40 – 80°C
    EAN /
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE

    36,41
    Optički adapteri (poznati i kao pregrade) koriste se za spajanje dva optička kabla zajedno.
    Dostupni su za korištenje s jednostrukim ili višemodnim patch kablom.

    EXTRALINK SC/APC SIMPLEX SM ADAPTER GREEN

    38,53
    Područje primene:
    - Telecom network
    - CATV network
    - Ethernet network
    - Optical communication equipment