Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Secomp

    Secomp Roline DispayPort Cable DP-DP m/m 2.0m

    300,00
    1.000,00 din.
    *popust važi samo za on-line kupovinu

    DisplaiPort je univerzalni standardna veze za prenos audio i video sadrzaja.
    SKU: 11.04.5602-20
    58350
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Tip Video kabl
    Strana 1 DisplayPort
    Strana 2 DisplayPort
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Boja
     
    Dužina kabla 2m
    Maksimalna rezolucija 4096 x 2560 @60Hz (4K)
    EAN 7611990986262
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Tip Video kabl
    Strana 1 DisplayPort
    Strana 2 DisplayPort
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Boja
     
    Dužina kabla 2m
    Maksimalna rezolucija 4096 x 2560 @60Hz (4K)
    EAN 7611990986262
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Secomp Value UTP PatchCord Cat6/Cl.E, crvena, 1.0m

    74,62 106,60 din.

    Patch kabal za mrežne veze između uređaja. Kabal uporednog para sa RJ-45 konetkorima na obe strane. 

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 1m

    220,00

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Secomp USB2.0 A-A M/F beige 3.0m produžni kabl

    128,08 182,98 din.

    Gemalto smart card reader PC link Tween CT40

    2.200,00

    Card Reader

    CT40

    Puna siva plastika