Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    SFP Moduli

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Naziv

    Cena

    Extralink SFP+ 10G, 1310nm, SM, LC, 10km, 2-PACK, cena po komadu

    2.850,00

    Extralink SFP+ visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 10 Gbps i domet od 10 km.

    Extralink SFP+ 10G, 1310nm, SM, LC, 40km, 2-PACK, cena po komadu

    3.490,00

    Extralink SFP+, single mode modul, 1310nm, sa LC konektorom, za daljinu do 40 km. 

    Maxlink 1.25G SFP optički modul,SM, 1310nm, 40km, 2xLC konektor,DDM

    1.690,00

    ML-S31D-3 je 1.25G SFP modul sa talasnom dužinom 1310nm, 2 LC konektora za maksimalnu udaljenost 40km sa singlemode vlaknom. SFP modul podržava DDM - digitalno dijagnostičko praćenje.

    LC konektori u SFP modulu imaju UPC tip brušenja.

    Moduli su kompatibilni sa svim MikroTik proizvodima i sa ostalim označenim kao "Cisco compatible".

    Maxlink 1.25G SFP optički modul,SM, 1310nm, 3km, 2xLC konektor,DDM

    1.390,00

    ML-S31D-3 je 1.25G SFP modul sa talasnom dužinom 1310nm, 2 LC konektora za maksimalnu udaljenost 3km sa singlemode vlaknom. SFP modul podržava DDM - digitalno dijagnostičko praćenje.

    LC konektori u SFP modulu imaju UPC tip brušenja.

    Moduli su kompatibilni sa svim MikroTik proizvodima i sa ostalim označenim kao "Cisco compatible".

    Extralink SFP+ 10G 1310nm, SM, LC, 2km, po komadu

    2.590,00

    Extralink SFP+ visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 10 Gbps i domet od 2 km.

    Extralink SFP+ 10G 2-pack | SFP+ Module | 10Gbps, 850 nm, 300m , multi mode

    1.330,00

    Extralink SFP+ visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 10 Gbps i domet od 300m.

    Extralink SFP+ 10G, WDM BIDI, 1270/1330, LC, SM, 40km, set

    11.290,00

    Extralink SFP+ BIDI su mali, jednomodni SFP moduli koji obezbeđuju dvosmerni optički prenos podataka na distanci do 40km. Dizajnirani su za jednomodna optička vlakna i rade na nominalnim talasnim dužinama, 1270 nm ili 1330 nm. Podržavaju brzine prenosa podataka do 10.7 Gb/s.

    Extralink SFP+ 10G 1550nm, SM, LC, 40km

    38.750,00

    Extralink SFP+ visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 10 Gbps i domet od 40 km.

    Maxlink 10G SFP+ optički modul, BIDI, SM 1330/1270nm, 20km, 1x LC konektor, DDM

    3.010,00

    ML-S+3327-20 je singlemode 10G SFP+ modul sa 1 LC konektorom za vezu na udaljenosti do 20 km. Koristi 1 optičko vlakno, Tk/Rk talasna dužina je 1330/1270nm.
    Modul je "cisco kompatibilan", tako da je kompatibilan sa skoro svim aktivnim uređajima.

    SFP Moduli

    Filter by:

    Clear All
    Min: 1.310,00 din. Max: 38.751,00 din.
    din.1310 din.38751