Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Silicon Power

    Silicon Power 4GB SODIMM DDR3L 1600MHz SP004GLSTU160N02

    22,60

    Silicon Power

    4GB

    SODIMM DDR3L

    1600MHz

    CL11

    SKU: SP004GLSTU160N02
    31699
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Tip memorije SODIMM DDR3L
    Kapacitet memorije 4GB
    Brzina memorije 1600MHz
    Voltaža 1.35V
    Latencija CL11
    Napomena SP004GLSTU160N02
    EAN 4712702631234
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Tip memorije SODIMM DDR3L
    Kapacitet memorije 4GB
    Brzina memorije 1600MHz
    Voltaža 1.35V
    Latencija CL11
    Napomena SP004GLSTU160N02
    EAN 4712702631234
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Extralink 12-colours Pigtails SC/UPC G.652D

    9,06

    Pigtail Extralink sa SC/UPC konektorom je napravljen na jednomodnom G.652D vlaknu, koje je namenjeno FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja, bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena smera optičkih linija i zbog male veličine ormara i razvodnih kutija.

    Mercusys MW300UM, N300 Wireless Mini USB Adapter

    8,83

    MW300UM bežični mini USB adapter vam omogućava da povežete računar ili laptop na bežičnu mrežu brzine do 300 Mbps. Štaviše, sa svojom AP funkcijom, može da pretvori vaš računar ili laptop u Wi-Fi Access Point ako koristite postojeću žičanu vezu. To bi zadovoljilo vaše najveće potrebe za surfovanjem. MW300UM se može ubaciti u bilo koji USB port, koji se prilagođava svim poljima primene.

    Secomp Value HDMI High Speed with Ethernet HDMI A-A M/M 20.0m

    23,98
    - HDMI Ethernet kanal - dodaje brzu mrežu na HDMI vezu, omogućavajući korisnicima da
    u potpunosti iskoriste svoje uređaje sa omogućenim IP-om bez odvojenog eternet kabla
    - Audio Return Channel - Omogućava HDMI povezanom televizoru sa ugrađenim tjunerom da
    šalje audio podatke „uzvodno“ u surround audio sistem, eliminišući potrebu za posebnim audio kablom
    - 3D - definiše protokole ulaza/izlaza za glavne 3D video formate, utirući put istinskim 3D igrama i 3D aplikacijama za kućni bioskop
    - Dodatni prostori boja - Dodaje podršku za dodatne modele u boji koji se koriste u digitalnoj fotografiji i računarskoj grafici
    - Video rezolucija: 3840k2160 @ 30Hz