Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Ubiquiti

    Ubiquiti PBE-5AC-ISO-GEN2

    209,71

    Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen 2 podržava do 450+ Mbps TCP/IP protoka i ima poboljšanu zaštitu od prenapona. Ima ugrađeni mehanički držač za montažu nagiba za praktično podešavanje visine nagiba ± 20°. PBE-5AC-ISO-Gen2 nudi zadnje kućište sa metalnom unutrašnjošću, dizajnirano da poboljša RF zaštitu. Pored toga, sadrži zaštitni radom za zaštitu od vremenskih nepogoda.

    SKU: PBE-5AC-ISO-GEN2
    47509
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 1 x 10/100/1000 Ethernet Port
    WiFi frekvencija 5 GHz
    Jačina signala 25 dBi
    Procesor MIPS 74Kc
    Memorija 64 MB
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 1
    PoE In Passive PoE
    Napajanje 24V, 0.5A Gigabit PoE Adapter (Included)
    Dimenzije 459 x 459 x 261 mm
    Težina 3.22 kg
    Radna temperatura -40°C to 70°C
    Dodaci 1 x Reflector
    1 x Radome
    1 x Rear Housing
    1 x Mount Bracket
    1 x Adjustment Bracket
    4 x Hex Bolts with Washers
    2 x Pole Clamp
    4 x Carriage Bolts
    4 x Flange Nuts
    4 x Screws with Washers
    4 x Washers
    4 x Nylon Insert Lock Nuts
    1 x Gigabit PoE with Mounting Bracket
    1 x Power Cord
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 1 x 10/100/1000 Ethernet Port
    WiFi frekvencija 5 GHz
    Jačina signala 25 dBi
    Procesor MIPS 74Kc
    Memorija 64 MB
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 1
    PoE In Passive PoE
    Napajanje 24V, 0.5A Gigabit PoE Adapter (Included)
    Dimenzije 459 x 459 x 261 mm
    Težina 3.22 kg
    Radna temperatura -40°C to 70°C
    Dodaci 1 x Reflector
    1 x Radome
    1 x Rear Housing
    1 x Mount Bracket
    1 x Adjustment Bracket
    4 x Hex Bolts with Washers
    2 x Pole Clamp
    4 x Carriage Bolts
    4 x Flange Nuts
    4 x Screws with Washers
    4 x Washers
    4 x Nylon Insert Lock Nuts
    1 x Gigabit PoE with Mounting Bracket
    1 x Power Cord
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK SFP 1.25G WDM BIDI 1310/1550NM 20KM DDM 2PCS SC

    33,82

    Extralink SFP 1.25G WDM visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 1.25 Gbps/1.0625 Gbps i domet od 20 km. Kompatibilni su sa SFP MSA i SFF-8472. Digitalni dijagnostički nadzor za internu ili eksternu kalibraciju. U skladu je sa ROHS standardom. Modul sa jednostrukim napajanjem od 3.3 V.