Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Ubiquiti

    Ubiquiti SFP+ UF-MM-10G 10G 850nm 300m MM LC

    30,64

    Ubiquiti Netvorks nudi mnoštvo UFiber ™ modula i jednosmjernih vlakana za vaše nove instalacije i postojeće nadogradnje infrastrukture.
    SKU: UF-MM-10G
    50154
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Povezivanje Multi-Mode Fiber
    Tip (2) LC
    BiDi /
    TX Wavelength 850 nm
    RX Wavelength 850 nm
    Prenos podataka 10 Gbps SFP+
    Dužina kabla 300 m
    Pakovanje 2-Pack, 20-Pack
    EAN /
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Povezivanje Multi-Mode Fiber
    Tip (2) LC
    BiDi /
    TX Wavelength 850 nm
    RX Wavelength 850 nm
    Prenos podataka 10 Gbps SFP+
    Dužina kabla 300 m
    Pakovanje 2-Pack, 20-Pack
    EAN /
    Link Stranica proizvođača