Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Ubiquiti

    Ubiquiti U-POE-AF Gigabit PoE Injector for U6-Lite, 48V/0.32A

    1.390,00

    PoE Adapter U-PoE-AF isporučuje do 15W PoE UniFi U6-Lite i ostalim PoE uređajima. PoE adapteri su veoma pouzdani i kada se koriste sa Ubiquiti TOUGHCable™, obezbeđuju uzemljenje i zaštitu od prenapona kako bi se zaštitili od elektrostatičkog pražnjenja (ESD).

    SKU: U-POE-AF
    63482
    Dostupnost: Na stanju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    Tip dodatne opreme Adapter
    Ulazna Voltaza 100-240VAC @ 50/60Hz
    Izlazna Voltaza 48VDC @ 0.32A
    Dimenzije 86 x 46 x 33 mm
    Težina 100 g
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Tip dodatne opreme Adapter
    Ulazna Voltaza 100-240VAC @ 50/60Hz
    Izlazna Voltaza 48VDC @ 0.32A
    Dimenzije 86 x 46 x 33 mm
    Težina 100 g
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Secomp UTP Cat6 Patch, beige, 1.0m

    100,00

    Patch kabal za mrežne veze između uređaja. Kabal uporednog para sa RJ-45 konetkorima na obe strane. 

    MikroTik RB760iGS hEX S

    11.590,00

    hEX S je gigabitni Ethernet ruter sa pet priključaka za lokacije na kojima bežična veza nije potrebna. hEX S takođe ima SFP port i PoE izlaz na zadnjem portu. Pristupačan je, mali i jednostavan za upotrebu, ali istovremeno poseduje vrlo moćan dual core 880 MHz CPU i 256 MB RAM-a, sposoban za sve napredne konfiguracije koje RouterOS podržava. Uređaj ima USB 2.0, PoE izlaz za Ethernet port #5 i SFP port od 1,25 Gbit/s.

    Logilink 19'' Patch Panel 1U, prazan, sa nosačima kabla NK4043

    2.090,00
    LogiLink-ovi patch paneli tipa „snap“ se uklapa u sve standardne 19-inčne rack ormane i uključuju ugrađeno upravljanje kablovima (traka za podršku) kako bi vam omogućili efikasnu organizaciju kablova.

    Extralink Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM OM3 Duplex 3.0mm, 1m

    480,00

    Patchcord M3 Multi-mode OM3 dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Ubiquiti U6-PLUS

    18.290,00

    Ubiquiti UniFi Access Point WiFi 6 PLUS (U6 PLUS) je access point visokih performansi koji pruža moćnu Wi-Fi 6 pokrivenost signalom. Može dostići brzinu protoka podataka do 3 Gbps sa opsezima od 5 GHz (2x2 MU-MIMO and OFDMA) i 2.4 GHz (2x2 MIMO). Bočno postavljene antene proširuju oblast pokrivenu signalom. U6 PLUS dizajn se uklapa u praktično svako okruženje. Brzim WiFi 6 signalom opslužuje preko 300 korisnika. Podešava se za svega nekoliko minuta putem UniFi Network web ili mobilne aplikacije.