Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Ubiquiti

    Ubiquiti UF-SM-10G-S-U Fiber, SM, 10G, BiDi

    132,67

    BiDi model UF-SM-10G-S-U maksimalno povećava ponovnu upotrebu postojeće infrastrukture.

    57249
    Dostupnost: Na stanju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP+
    Tip konektora LC
    Mod Singlemod
    Prenos podataka 10 Gbps
    TX Wavelength Blue: 1270 nm
    Red: 1330 nm
    RX Wavelength Blue: 1330 nm
    Red: 1270 nm
    BiDi Da
    Domet 10 km
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Tip modula SFP+
    Tip konektora LC
    Mod Singlemod
    Prenos podataka 10 Gbps
    TX Wavelength Blue: 1270 nm
    Red: 1330 nm
    RX Wavelength Blue: 1330 nm
    Red: 1270 nm
    BiDi Da
    Domet 10 km
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Mikrotik S+RJ10 SFP+ modul RJ45 10Gbps do 200m

    74,11

    Ovaj jedinstveni modul otvara mogućnosti povezivanja velike brzine, nudeći brzine do 10 Gbps preko uobičajenih poznatih kablova upletenih parica u vašim postojećim proizvodima koji imaju SFP+ portove. Bilo koji MikroTik uređaj s aktivnim hlađenjem koji ima SFP+ portove sada se može koristiti bez instaliranja optičkih vlakana, samo priključite S+ RJ10 i mreža se može nadograditi na 10 Gbps, što je spremno za novu generaciju hardvera RJ45.

    Extralink SFP+ 10G Direct Attach Cable, 1m

    11,88

    SFP+ kablovi visokih performansi, isplativa I/O rešenja za 10Gb Ethernet i 10G Fiber Channel aplikacije. Poboljšani Pluggable FormFactor (IPF) usklađen za poboljšane EMI/EMC performanse. Mala potrošnja energije od 0.5V. Kompatibilan je sa SFP+ MSA i sa RoHS standardom.

    Extralink Patchcord SC/APC-LC/APC MM OM2 Duplex 3.0mm, 2m

    4,03

    Patchcord Multi-mode OM2 dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-LC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Mercusys AC12 v2, AC1200 Dual Band Wireless Router

    29,08

    U skladu sa moćnim 802.11ac standardom, AC12 isporučuje 3 puta veće brzine od prethodnog standarda 802.11n. Brzine od 300 Mbps (2,4 GHz) za surfovanje internetom, e-poštu i društvene mreže ili 867 Mbps (5 GHz) za zadatke sa intenzivnim propusnim opsegom kao što su HD strimovanje i igranje igara. Sa naprednom bežičnom brzinom, AC12 je vrhunski izbor za brži i jači Wi-Fi signal. Četiri eksterne antene od 5dBi napajane naprednom tehnologijom antena pružaju korisnicima veću pokrivenost bežičnom mrežom u vašem domu ili kancelariji.

    Mikrotik CRS317-1G-16S+RM

    434,08

    Novi Cloud Router Switch 317-1G-16S+RM je upravljivi switch koji se može montirati u rack sa Layer3 funkcijama, ima 16 SFP+ portova za 10GbE povezivanje visokih performansi i 1GbE bakarni port za upravljanje.