Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Wi-Tek

    Wi-Tek WI-PMS310GF 8 PoE GE 1Console 2SFP

    142,53

    8GE + 2SFP Port Gigabit Svitch sa 8-port PoE pruža besprekornu mrežu. Integriše 1000Mbps Gigabit Ethernet i 10 / 100Mbps za Fast Ethernet mreže.
    SKU: WI-PMS310GF
    42761
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 8GE POE ports
    2 SFP Uplink Ports
    LED PWR, 1X-8X
    Upravljivost Da
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 8
    Broj SFP Portova 2
    Broj SFP+ Portova None
    Broj Combo Portova None
    PoE In Da
    PoE Out Ne
    Brzina prenosa podataka 10Base-T: Pair 2 Category
    3(Cat3) and above
    UTP/STP(≤100m)
    100Base -TX: Pair 2 Category
    5(Cat5) and above
    UTP/STP(≤100m)
    1000Base-T: Pair 4 Category
    5(Cat5e) and above
    UTP/STP(≤100m)
    1000Base-SX:62.5μm/50μm
    MMF(2m~550m)
    1000Base-L X:62.5μm/50μm
    MM(2m~550m) or 10μm
    SMF(2m~5000m)
    Radna temperatura -10℃~55℃
    Napajanje AC 110-240V 50/60Hz
    Dimenzije 210 x 140 x 45 mm
    EAN /
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 8GE POE ports
    2 SFP Uplink Ports
    LED PWR, 1X-8X
    Upravljivost Da
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 8
    Broj SFP Portova 2
    Broj SFP+ Portova None
    Broj Combo Portova None
    PoE In Da
    PoE Out Ne
    Brzina prenosa podataka 10Base-T: Pair 2 Category
    3(Cat3) and above
    UTP/STP(≤100m)
    100Base -TX: Pair 2 Category
    5(Cat5) and above
    UTP/STP(≤100m)
    1000Base-T: Pair 4 Category
    5(Cat5e) and above
    UTP/STP(≤100m)
    1000Base-SX:62.5μm/50μm
    MMF(2m~550m)
    1000Base-L X:62.5μm/50μm
    MM(2m~550m) or 10μm
    SMF(2m~5000m)
    Radna temperatura -10℃~55℃
    Napajanje AC 110-240V 50/60Hz
    Dimenzije 210 x 140 x 45 mm
    EAN /
    Link Stranica proizvođača
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Mikrotik CRS112-8P-4S-IN

    204,92
    CRS112-8P-4S-IN 8x Gigabit Ethernet Smart Switch with PoE-out, 4x SFP cages, 400MHz CPU, 128MB RAM, desktop case, RouterOS L5

    Extralink 16 Port 10/100/1000 PoE injector, 19'', rack mount

    168,29
    PoE panel sa 16 portova koristi 10/100/1000M Ethernet. Gornja utičnica Rj45 je za "LAN / Switch / PC" 1/2 i 3/6 ili 4/5 i 7/8 prenos podataka. Pod RJ45 (napajanje + podaci) utičnica je za isporuku podataka i snage: Režim A-1/2 & 3/6 Režim B-4/5 & 7/8. Svaka utičnica pruža zaštitu od kratkog spoja (trenutna zaštita 650mA).

    Wi-Tek WI-PMS310GF-24V 8 PoE

    78,86
    Managed Switch Wi-Tek WI-PMS310GF-24V 8 PoE GE 1Console 2SFP 120W 24V Passive PoE L2