Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Wi-Tek

    Wi-Tek WI-PMS326GF 24 PoE GE

    52.240,80

    24-gigabitni L2 prekidač WI-PMS326GF nudi 24 x 10/100/1000Mbps porta. Switch obezbeđuje visoke performanse, QoS nivou zastiteač je takođe opremljen sa 2 gigabitni SFP porta, fleksibilno proširujući vašu mrežu. WI-PMS326GF je isplativo mrežno rešenje i idealan za mala i srednja preduzeća.
    SKU: WI-PMS326GF WiTek
    56710
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 24 x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    2 x 1000Mbps SFP Slots
    1 x Console Port
    LED PWR, 1X-24X
    Upravljivost Da
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 24
    Broj SFP Portova 2
    Broj SFP+ Portova None
    Broj Combo Portova None
    PoE In Da
    PoE Out Ne
    Brzina prenosa podataka 10BASE-T: UTP category 3, 4,
    5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T:
    UTP category 5, 5e, 6 or
    above cable (maximum 100m)
    1000BASE-X: MMF, SMF
    1000Base-L X:62.5μm/50μm
    MM(2m~550m) or 10μm
    SMF(2m~5000m)
    Radna temperatura -10℃~55℃
    Napajanje AC 110~240V 50/60HZ
    Dimenzije 440 x 220 x 44 mm
    EAN /
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 24 x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    2 x 1000Mbps SFP Slots
    1 x Console Port
    LED PWR, 1X-24X
    Upravljivost Da
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 24
    Broj SFP Portova 2
    Broj SFP+ Portova None
    Broj Combo Portova None
    PoE In Da
    PoE Out Ne
    Brzina prenosa podataka 10BASE-T: UTP category 3, 4,
    5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T:
    UTP category 5, 5e, 6 or
    above cable (maximum 100m)
    1000BASE-X: MMF, SMF
    1000Base-L X:62.5μm/50μm
    MM(2m~550m) or 10μm
    SMF(2m~5000m)
    Radna temperatura -10℃~55℃
    Napajanje AC 110~240V 50/60HZ
    Dimenzije 440 x 220 x 44 mm
    EAN /
    Link Stranica proizvođača