Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Žao nam je - ovaj proizvod nije više raspoloživ!

    Brend: Wi-Tek

    Wi-Tek WI-PS205 6-Port 48V 100Mbps Long Range PoE Switch with 4-Port PoE

    4.830,00

    Wi-Tek WI-PS205 je Layer-2 6-portni 10/100Mbps neupravljiv svič sa 4 PoE porta. Ovaj desktop svič predstavlja jednostavno rešenje za proširenje vaše mreže. Podržava Smart PoE Watchdog funkciju. Svih 6 portova podrža Auto-MDI/MDIX. Podržava PoE Out dometa do 250m putem kablova Cat5/Cat6. Prvi port (1) na ovom uređaju podržava 60W Hi-PoE Out, za lakše napajanje High-Speed PTZ kamera, dok portovi (2-4) podržavaju do 30W. Sa inovativnom energetski efikasnom tehnologijom, WI-PS205 može da uštedi do 68% potrošnje energije.

    SKU: WiTek WI-PS205
    42747
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Fajlovi za preuzimanje
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 6 x 10/100Mbps RJ45 Ports
    Upravljivost Ne
    Layer L2
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 100
    Broj LAN Portova 6
    PoE Out Port 1-4 Support 802.3af/at/bt PoE (65W)
    Napajanje AC 110-240V
    Dimenzije 190 x 130 x 35 mm
    Radna temperatura -10°C~55°C
    Napomena Dodaci uz uređaj:
    Kabl za napajanje
    Nosači za rek montažu
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 6 x 10/100Mbps RJ45 Ports
    Upravljivost Ne
    Layer L2
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 100
    Broj LAN Portova 6
    PoE Out Port 1-4 Support 802.3af/at/bt PoE (65W)
    Napajanje AC 110-240V
    Dimenzije 190 x 130 x 35 mm
    Radna temperatura -10°C~55°C
    Napomena Dodaci uz uređaj:
    Kabl za napajanje
    Nosači za rek montažu
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 1m

    220,00

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    EXTRALINK 12-COLOURS PIGTAILS SC/UPC G657A1

    1.250,00

    Pigtail Extralink sa SC/UPC konektorima na single-mode G.657A1 vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.

    Secomp Value 220V, Schuko i IEC 320-C13, 1.8m

    400,00
    Kabl sa sigurnosnim utikačem 90 ° (Schuko utikač) i IEC 320-C13 - 250VAC 10A

    Secomp Value Monitor/UPS Power Kabl, IEC 320 C14 - C13, black, 1.8m

    340,00
    Kabl za Monitor ili UPS 250V AC/10A

    Secomp Value RJ45 Modular Coupler Cat6, STP, shielded, silver

    155,00
    RJ-45 Konektor Cat. 6 UTP žensko-ženski. Za spajanje kablova