Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Wi-Tek

    Wi-Tek WI-PS310GF 8 PoE GE 2SFP

    129,11

    8GE + 2SFP Port Gigabit Switch sa 8-port PoE pruža besprekornu mrežu. Integriše 1000Mbps Gigabit Ethernet i 10 / 100Mbps Fast Ethernet mrežne.
    SKU: WI-PS310GF WiTek
    42755
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 8GE POE ports
    2 SFP Uplink Ports
    LED PWR, 1X-10X
    Upravljivost Ne
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 8
    Broj SFP Portova 2
    Broj SFP+ Portova None
    Broj Combo Portova None
    PoE In Da
    PoE Out Ne
    Brzina prenosa podataka 10Base-T: Pair 2 Category
    3(Cat3) and above
    UTP/STP(≤100m)
    100Base -TX: Pair 2 Category
    5(Cat5) and above
    UTP/STP(≤100m)
    1000Base-T: Pair 4 Category
    5(Cat5e) and above
    UTP/STP(≤100m)
    1000Base-SX:62.5μm/50μm
    MMF(2m~550m)
    1000Base-L X:62.5μm/50μm
    MM(2m~550m) or 10μm
    SMF(2m~5000m)
    Radna temperatura -10°C~55°C
    Napajanje AC 110-240V 50/60Hz
    Dimenzije 210 x 140 x 45 mm
    EAN /
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 8GE POE ports
    2 SFP Uplink Ports
    LED PWR, 1X-10X
    Upravljivost Ne
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 8
    Broj SFP Portova 2
    Broj SFP+ Portova None
    Broj Combo Portova None
    PoE In Da
    PoE Out Ne
    Brzina prenosa podataka 10Base-T: Pair 2 Category
    3(Cat3) and above
    UTP/STP(≤100m)
    100Base -TX: Pair 2 Category
    5(Cat5) and above
    UTP/STP(≤100m)
    1000Base-T: Pair 4 Category
    5(Cat5e) and above
    UTP/STP(≤100m)
    1000Base-SX:62.5μm/50μm
    MMF(2m~550m)
    1000Base-L X:62.5μm/50μm
    MM(2m~550m) or 10μm
    SMF(2m~5000m)
    Radna temperatura -10°C~55°C
    Napajanje AC 110-240V 50/60Hz
    Dimenzije 210 x 140 x 45 mm
    EAN /
    Link Stranica proizvođača