Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Wi-Tek

    Wi-Tek WI-PS310GF-I Industrial 8 PoE GE 2SFP

    29.419,50

    WI-PS310GF-I je 8GE + 2Combo SFP industrijski switch potpuno gigabitni PoE. 10 x 10/100/1000Base-T Ethernet portovi, 2 x 1000BASE-X SFP portovi (uzlazna veza). Switch pruža do 4Mbit cache, Podržava 4K video prenos visoke rezolucije; Radna temperatura -40 ℃ ~ 80 ℃, jak nivo zaštite od groma, protiv smetnji.
    SKU: WI-PS310GF-I WiTek
    56714
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 8 x 100/1000Mbps RJ45 Ports
    2 Combo 1000M GE/SFP
    Fiber Ports
    LED PWR, 1X-8X
    Upravljivost Ne
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 8
    Broj SFP Portova 2
    Broj SFP+ Portova None
    Broj Combo Portova None
    PoE In Da
    PoE Out Ne
    Brzina prenosa podataka 1000Base-T: Pair 4 Category
    5(Cat5e) and above
    UTP/STP(≤100m)
    1000Base-SX:62.5μm/50μm
    MMF(2m~550m)
    1000Base-L X:62.5μm/50μm
    MM(2m~550m) or 10μm
    SMF(2m~5000m)
    Radna temperatura -40°C~80°C
    Napajanje AC 110-240V 50/60Hz
    Dimenzije 166 x 125 x 60 mm
    EAN /
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Interfejs 8 x 100/1000Mbps RJ45 Ports
    2 Combo 1000M GE/SFP
    Fiber Ports
    LED PWR, 1X-8X
    Upravljivost Ne
    Vrsta LAN Portova (Mbit) 1000
    Broj LAN Portova 8
    Broj SFP Portova 2
    Broj SFP+ Portova None
    Broj Combo Portova None
    PoE In Da
    PoE Out Ne
    Brzina prenosa podataka 1000Base-T: Pair 4 Category
    5(Cat5e) and above
    UTP/STP(≤100m)
    1000Base-SX:62.5μm/50μm
    MMF(2m~550m)
    1000Base-L X:62.5μm/50μm
    MM(2m~550m) or 10μm
    SMF(2m~5000m)
    Radna temperatura -40°C~80°C
    Napajanje AC 110-240V 50/60Hz
    Dimenzije 166 x 125 x 60 mm
    EAN /
    Link Stranica proizvođača