Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK 2F FIBER OPTIC CABLE (WITH KRP)

    23,94

    Optički kabl sa 2 vlakna G.652D. Tip kabla OKT (nalazi se centralna tuba optičkog kabla) namenjen je za suspenziju i rad na stubovima nadzemnih vodova, gradskog električnog transporta i nadzemnih vodova pod udarnim opterećenjima od vetra, leda i temperature.

    SKU: EX0097
    23624
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Broj optickih vlakana 2
    Atenuacija 1310 nm [dB/km] : 0.36
    1550 nm [dB/km] : 0.22
    Min. ugao savijanja 20 x cable diameter
    Dužina kabla 2km
    Debljina kabla 5.5 mm
    Radna temperatura -40 °C to +60 °C
    Link Stranica proizvođača
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Broj optickih vlakana 2
    Atenuacija 1310 nm [dB/km] : 0.36
    1550 nm [dB/km] : 0.22
    Min. ugao savijanja 20 x cable diameter
    Dužina kabla 2km
    Debljina kabla 5.5 mm
    Radna temperatura -40 °C to +60 °C
    Link Stranica proizvođača