Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Extralink

    Prikaži kao Grid List
    Sortiraj po
    Prikaži proizvoda na stranici

    Extralink SFP+ 10G, 1310nm, SM, LC, 10km, 2-PACK, cena po komadu

    23,08

    Extralink SFP+ visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 10 Gbps i domet od 10 km.

    Extralink SFP+ 10G, 1310nm, SM, LC, 40km, 2-PACK, cena po komadu

    28,27

    Extralink SFP+, single mode modul, 1310nm, sa LC konektorom, za daljinu do 40 km. 

    Extralink adapter SC/UPC, MM,simplex, grey

    0,24

    SC/UPC simplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela. Dizajniran je za povezivanje multimodnih optičkih kablova.

    Extralink SFP+ 10G 2-pack | SFP+ Module | 10Gbps, 850 nm, 300m , multi mode

    10,77

    Extralink SFP+ visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 10 Gbps i domet od 300m.

    Extralink CAT5e UTP (U/UTP) V2 indoor twisted pair, kotur 305m

    187,35

    Extralink CAT5E UTP (U/UTP) V2 kabl je dizajniran za unutrašnju upotrebu, idealan za izgradnju mreža u kancelarijama.
    Kablovi su izrađeni od čistog bakra debljine 24AVG i okruženi su PE oblogom, prečnik svakog kabla sa izolacijom je 0,9mm. Spoljni omotač je izrađen od PVC-a debljine 0,5 mm.

    Extralink Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D simplex 10.0m

    2,35

    Patchcord Single-mode dužine 10 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink SFP+ 10G, WDM BIDI, 1270/1330, LC, SM, 40km, set

    91,45

    Extralink SFP+ BIDI su mali, jednomodni SFP moduli koji obezbeđuju dvosmerni optički prenos podataka na distanci do 40km. Dizajnirani su za jednomodna optička vlakna i rade na nominalnim talasnim dužinama, 1270 nm ili 1330 nm. Podržavaju brzine prenosa podataka do 10.7 Gb/s.

    Extralink SFP+ 10G 1550nm, SM, LC, 40km

    313,88

    Extralink SFP+ visokih performansi, ekonomični single-mode SFP moduli koji podržavaju brzinu prenosa podataka od 10 Gbps i domet od 40 km.

    Extralink Pigtail LC/UPC SM 900UM G.6571A, 2.0m , PVC

    1,05

    Ovaj pigtail od Extralink-a sa LC/UPC konektorom je napravljen na SM G.657A1 vlaknu, koje je namenjeno za FTTH tehnologiju. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja, bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTH mreža zbog velikog broja promena smera optičkih linija i zbog malih dimenzija ormara i razvodnih kutija. Pigtail se uglavnom koristi za završetak kablova klijenta u utičnicama korisnika iu krajnjim razvodnim uređajima. Obloga je izrađena od PVC-a.

    Extralink

    Filter by:

    Clear All
    Min: €0,00 Max: €314,00
    0 314