Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Žao nam je - ovaj proizvod nije više raspoloživ!

    Brend: Extralink

    EXTRALINK BERTA 4 CORE FIBER OPTIC TERMINATION BOX

    450,00

    JZ-1426-4 Fiber Optic Terminal Box je nov proizvod za primenu FTTH. Kutija je kompaktna i pogodna za zaštitno povezivanje fiber kablova i pigtail-ova. Može se montirati na zid ili radnu površinu. Metoda „self-clip“ omogućava lako i pogodno otvaranje i zatvaranje kutije. Namenjen instalaciji adaptera tipa SC, FC i drugih. Maksimalni kapacitet je 4 vlakna.

    SKU: EX.0806
    49906
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Primena ZOK Indoor
    Tip montaže Nadzemna
    Broj SC adapatera 4
    Mid-Span ulaz Ne
    Splitter holder in Ne
    Boja
     
    Radna temperatura -25°C to 40°C
    EAN 5902560360806
    Specifikacije proizvoda
    Primena ZOK Indoor
    Tip montaže Nadzemna
    Broj SC adapatera 4
    Mid-Span ulaz Ne
    Splitter holder in Ne
    Boja
     
    Radna temperatura -25°C to 40°C
    EAN 5902560360806
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Extralink LC/APC duplex SM adapter

    99,00

    LC/APC Duplex adapter je sastavna komponenta optičke mreže. Napravljen je sa velikom preciznošću i akcentom na kvalitet. Adapter se koristi za povezivanje kablova i kao komponenta optičkih patch panela.

    MIKROTIK S-85DLC05D

    2.730,00
    S-85DLC05D SFP (1.25G) module, 550m, Multi Mode