Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Extralink Fiber Optic Cleaning Wipes

    1.130,00

    Maramice namenjena čišćenju optičkih vlakana i konektora.

    SKU: EX.0219
    63135
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Tip Maramice
    Kapacitet 280
    Specifikacije proizvoda
    Tip Maramice
    Kapacitet 280
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Extralink Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D Simplex 3.0m

    220,00

    Patchcord Single-mode dužine 3 metra, sa SC/APC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.