Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Extralink Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 Duplex 3.0mm, 3m

    4,05

    Patchcord Multi-mode dužine 3 metra, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    62202
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Multimod
    Kapacitet Duplex
    Konektor strana 1 LC / UPC
    Konektor strana 2 LC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 3m
    EAN 5902560363753
    Specifikacije proizvoda
    Mod Multimod
    Kapacitet Duplex
    Konektor strana 1 LC / UPC
    Konektor strana 2 LC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 3m
    EAN 5902560363753