Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Extralink Patchcord LC/UPC-SC/UPC MM OM3 Duplex 3.0mm, 1m

    3,09

    Patchcord M3 Multi-mode OM3 dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    62203
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Multimod
    Kapacitet Duplex
    Konektor strana 1 LC / UPC
    Konektor strana 2 SC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1m
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5902560369298
    Specifikacije proizvoda
    Mod Multimod
    Kapacitet Duplex
    Konektor strana 1 LC / UPC
    Konektor strana 2 SC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1m
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5902560369298