Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Extralink Patchcord SC/APC-LC/APC MM OM2 Duplex 3.0mm, 5m

    8,15

    Patchcord Multi-mode OM2 dužine 5 metara, prečnika 3 mm, sa SC/APC-LC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    62190
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Multimod
    Kapacitet Duplex
    Konektor strana 1 SC / APC
    Konektor strana 2 LC / APC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 5m
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5902560361155
    Specifikacije proizvoda
    Mod Multimod
    Kapacitet Duplex
    Konektor strana 1 SC / APC
    Konektor strana 2 LC / APC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 5m
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5902560361155