Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Extralink Patchcord SC/APC-SC/APC SM Duplex 3.0mm 5.0m

    510,00

    Patchcord Single-mode dužine 5 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    SKU: EX.1513
    63515
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Tip konektora SC
    Tip završetka APC
    Dužina kabla 5m
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Specifikacije proizvoda
    Tip konektora SC
    Tip završetka APC
    Dužina kabla 5m
    Pol priključka Male-Male (M-M)