Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Extralink Patchcord SC/APC-SC/APC SM Simplex 3.0mm 2.0m, crni

    220,00

    Patchcord Single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    SKU: EX.19270
    67131
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Tip konektora SC
    Tip završetka APC
    Dužina kabla 2m
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Debljina kabla 3.0mm
    Specifikacije proizvoda
    Tip konektora SC
    Tip završetka APC
    Dužina kabla 2m
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Debljina kabla 3.0mm
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    OEM Konektor UTP RJ45 100kom.

    1.000,00
    - pakovanje 100kom.

    Logilink Fiber Optic laser vizuelni tester

    6.590,00

    - Optički test alat za optički kabl
    - Vizuelna identifikacija i lokalizacija defekata u vlaknima
    - 2,5 mm ferrula + 1,25 mm adapter za LC, SC, ST, FC, LSH, DIN
    - Domet do 10 km, vreme rada do 40 sati
    - Aluminijumsko kućište, 175k30k30 mm, crno
    - Talasna dužina i snaga: 650 ±20 nm, 10 mV (maks. 18 mV)
    - Napajanje: 2 AA baterije, nisu uključene
    - Pribor: prenosiva futrola