Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga

    Žao nam je - ovaj proizvod nije više raspoloživ!

    Brend: Extralink

    Extralink Patchcord SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 Duplex 3.0MM 2.0m

    430,00

    Patchcord Multi-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    SKU: EX.3708
    62198
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Multimod
    Kapacitet Duplex
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Konektor strana 2 SC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 2m
    Debljina kabla 3mm
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5902560363708
    Specifikacije proizvoda
    Mod Multimod
    Kapacitet Duplex
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Konektor strana 2 SC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 2m
    Debljina kabla 3mm
    Link Stranica proizvođača
    EAN 5902560363708
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Logilink 19'' Patch Panel 1U, prazan, sa nosačima kabla NK4043

    2.050,00
    LogiLink-ovi patch paneli tipa „snap“ se uklapa u sve standardne 19-inčne rack ormane i uključuju ugrađeno upravljanje kablovima (traka za podršku) kako bi vam omogućili efikasnu organizaciju kablova.

    Extralink Patchcord SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 Duplex 3.0MM 3.0m

    520,00

    Patchcord Multi-mode dužine 3 metara, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.