Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-LC/UPC Duplex 3.0mm, 1m

    2,81

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    SKU: EX.1742
    35388
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Duplex
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Konektor strana 2 LC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1m
    EAN 5902560361742
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Duplex
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Konektor strana 2 LC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 1m
    EAN 5902560361742
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    EXTRALINK PATCHCORD SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0MM, 2M

    3,77

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa LC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-LC/UPC Duplex 3.0mm, 2m

    3,68

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-LC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.