Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK PATCHCORD SM SC/UPC-SC/UPC SIM 3.0MM, 3M

    1,57

    Patchcord single-mode dužine 3 metra, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    SKU: EX.1674
    33487
    Dostupnost: Pozovite za informaciju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Simplex
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Konektor strana 2 SC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 3m
    EAN 5902560361674
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Simplex
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Konektor strana 2 SC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 3m
    EAN 5902560361674
    Korisnici koji su kupili ovaj proizvod, takođe su gledali...

    Extralink Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC Sim 3.0mm, 1m

    1,45

    Patchcord single-mode dužine 1 metar, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    EXTRALINK PIGTAIL SC/APC G657A, 900UM, PVC, 1.0M

    1,22

    Pigtail Extralink sa SC/APC konektorima na single-mode G.657A vlaknu namenjenom FTTx tehnologiji. Ovo vlakno karakteriše smanjen radijus savijanja bez povećanja slabljenja. Ovo je veoma važna karakteristika prilikom izgradnje FTTx mreža zbog velikog broja promena u smeru optičke linije i dimenzija malih ormana i razvodnih kutija.

    EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/APC 900UM

    6,83

    PLC spliter sa simetričnom distribucijom snage 1:2 sa SC/APC konektorima. Spliter je izgrađen na tankom kablu od 0.9 mm, što njegovu implementaciju čini lakšom.

    Extralink Patchcord SM SC/APC-SC/APC Sim 3.0mm, 2m

    1,50

    Patchcord single-mode dužine 2 metra, prečnika 3 mm, sa SC/APC-SC/APC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    Extralink Patch panel 24 Duplex SC / 48 porta sa kasetom, bez modula, crni

    61,32

    Extralink patch panel veličine 19" sa kasetom, lak za implementaciju. Napravljen od čvrstog materijala koji omogućava izuzetnu zaštitu. Dizajn unutrašnosti pruža savršeno upravljanje kablovima, pri čemu je obezbeđeno dovoljno prostora za potrebe savijanja kablova. Ne sadrži adaptere.