Close
(0) proizvoda
Vaša korpa je prazna.
Sve kategorije
    Filters
    Podešavanja
    Pretraga
    Brend: Extralink

    EXTRALINK PATCHCORD SM SC/UPC-SC/UPC SIM 3.0MM, 5M

    234,13

    Patchcord single-mode dužine 5 metara, prečnika 3 mm, sa SC/UPC-SC/UPC konektorima za povezivanje mrežne optičke opreme poput svičeva i konvertera. Koriste se u FTTH mrežama za povezivanje uređaja poput OLT i ONU/ONT.

    SKU: EX1827
    33488
    Dostupnost: Na stanju
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Simplex
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Konektor strana 2 SC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 5m
    Specifikacije proizvoda
    Mod Singlemod
    Kapacitet Simplex
    Konektor strana 1 SC / UPC
    Konektor strana 2 SC / UPC
    Pol priključka Male-Male (M-M)
    Dužina kabla 5m